Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Gamingowa aplikacja Blacknut wkrótce zadebiutuje w ofercie streamingowej firmy Samsung

Article Image
Platforma Blacknut Cloud Gaming to zbiór ponad 500 gier premium na komputery PC i konsole. Jest to nieskrępowany niczym dostęp do gier na ekranach wielu telewizorów. Początkiem 2023 roku związana z platformą aplikacja będzie dostępna na wybranych telewizorach firmy Samsung z lat 2021-2023. Autorem aplikacji jest firma Blacknut.

Aplikacja firmy Blacknut uwzględnia funkcję "kliknij i graj", która pozwala grać maksymalnie 5 osobom na smartfonie, komputerze lub telewizorze Smart TV. Dostępne są m.in. niezależne produkcje, tradycyjne gry AAA, strategie, wyścigi i gry sportowe. Użytkownicy aplikacji mogą cieszyć się takimi hitami jak: Metro Exodus i Overcooked oraz kolekcją gier Disneya. Jak mówi wiceprezes ds. rozwoju biznesu i licencjonowania w firmie Blacknut, Nabil Laredj:

"Firma Blacknut wprowadza do telewizorów Samsunga największy zestaw gier w chmurze w ramach jednej subskrypcji. Stworzyliśmy naszą aplikację z myślą o rodzinnej platformie gier. Oferujemy 5 profili, które zapewniają interesujące rozgrywki. Wprowadzenie naszej aplikacji na telewizory firmy Samsung pozwala na dostarczanie wrażeń z gier większej liczbie osób."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Nabil Laredj - wiceprezes ds. rozwoju biznesu i licencjonowania w firmie Blacknut
Firma: Samsung
Tematyka materiału: Blacknut, Blacknut Cloud Gaming, Nabil Laredj, Samsung, Smart TV, telewizory
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"