Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wyjątkowo smukłe soundbary z serii Ultra Slim firmy Samsung

Article Image
Ultra Slim to wyjątkowa seria soundbarów stworzona z myślą o miłośnikach pięknych, funkcjonalnych pokojów. Cechą charakterystyczną tej serii jest ładny, smukły wygląd. Oznacza to, że soundbary Ultra Slim zaprojektowano tak, aby idealnie wkomponowały się w przestrzeń pod telewizorem zamontowanym na ścianie, takim jak np. The Frame.

Dzięki minimalistycznej obudowie, o głębokości jedynie 4 cm, nie trzeba aranżować domowej przestrzeni na nowo, żeby cieszyć się idealnym brzmieniem. Piękne wzornictwo soundbarów Ultra Slim idzie w parze z funkcją bezprzewodowego Dolby Atmos, która pozwala uniknąć, za wszelką cenę, nieestetycznej plątaniny zakurzonych przewodów. Pomimo smukłego designu, soundbary Ultra Sim wyróżniają się nadzwyczaj potężnym brzmieniem dźwięku. Innowacyjna funkcja Q-Symphony sprawia, że używane jednocześnie głośniki telewizora oraz soundbara z serii Ultra Sim tworzą prawdziwą harmonię dźwięku, podczas kiedy sztuczna inteligencja (AI) remasteruje obiekty dźwiękowe wyodrębnione z oryginalnego wejścia audio.

Przykładowy soundbar z serii Ultra Slim

Poza pięknym designem i niesamowitym brzmieniem, soundbary Ultra Slim oferują również z łatwością szeregi określonych udogodnień. Dla przykładu z pomocą funkcji Dotknij i Odtwórz można w szybki i prosty sposób przełączyć się z telefonu i kontynuować słuchanie muzyki na soundbarze. Z kolei do przesyłania muzyki wystarczy jedynie jeden ruch - wystarczy dotknąć poprzez telefon soundbaru, a ten automatycznie: zdetekuje urządzenie i odtworzy muzykę ze smartfona. Jest też przewidziany tryb Gry Pro, który pozwala cieszyć się zoptymalizowanym i doskonałym dźwiękiem pod kątem gier na konsole dzięki: potężnym głośnikom skierowanym do góry, autorskiej technologii Samsung Acoustic Beam oraz mocnym basom.

Więcej informacji pod adresem: news.samsung.com

Przykładowy soundbar z serii Ultra Slim
Wideo
Firma: Samsung
Tematyka materiału: Dolby Atmos, Q-Symphony, Samsung, soundbary, The Frame, Ultra Slim
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"