Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Światowa premiera przenośnego głośnika LG StanbyME

Article Image
Przenośny głośnik LG StanbyME z łatwością uatrakcyjnia każdą rozrywkę w domu, jak też na zewnątrz. Oferuje nadzwyczaj idealną jakość dźwięku i wszechstronność, która, z założenia, uwzględnia różne style życia i preferencje użytkowników. Jest świetny np. dla osób ceniących design, które lubią słuchać muzyki, gdzie tylko tego zapragną.

Zaprojektowany przez LG Electronics, przenośny głośnik bezproblemowo łączy się z ekranem StanbyME, umożliwiając sterowanie przy pomocy pilota. Pozwala to użytkownikom na proste włączanie i wyłączanie głośnika oraz ekranu, a także na wygodne złączanie obydwu urządzeń poprzez interfejs Bluetooth. Aby zwiększyć przyjemność z oglądania i słuchania, wbudowana w głośnik funkcja WOW Orchestra łączy się sprawnie z systemem audio w ekranie StanbyME. Znajdujący się w głośniku procesor α (Alpha)7 Gen 6 AI optymalizuje dźwięk odpowiednio do rodzaju treści, a podwójne głośniki wysokotonowe - o średnicy ok. 2 cm, gwarantują wyraźny dźwięk stereo wysokiej częstotliwości. Podwójny, pasywny radiator generuje z kolei głębsze i atrakcyjniejsze basy. Jest to osiągane przy unikalnym widżecie z kompleksowym centrum dla potrzeb sterowania, które wskazuje m.in. na status głośnika.

Przenośny głośnik LG StandbyME

Bez wątpienia przenośny głośnik LG StanbyME może uzupełniać ekran StanbyME lub być też używany oddzielnie. Daje to użytkownikom wysoką elastyczność, która spełnia wszystkie ich potrzeby związane z rozrywką audio. Dzięki specjalnemu uchwytowi, opisywany głośnik idzie łatwo mocować, a także gwarantowany jest stopień ochrony IPX5. Ma to miejsce przy bardzo pojemnej baterii, która pozwala na odtwarzanie dźwięków niemal przez 16 godzin. Przenośny głośnik LG StanbyME jest lekkim, a jednocześnie kompaktowym rozwiązaniem o wymiarach: 7,8×32,6×8,7 cm. Jego waga wynosi zaledwie 0,9 kg, można więc go łatwo przenosić. Funkcja podświetlenia krawędzi tworzy, przyjemne dla oka, efekty świetlne, które w subtelny, chociaż jednocześnie atrakcyjny sposób, poprawiają nastrój i atmosferę otoczenia.

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Galeria
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: α (Alpha)7 Gen 6 AI, ekrany, głośniki, LG Electronics, przenośne głośniki, StanbyME
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"