Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Sony zapowiada prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF‑1000XM5

Article Image
Słuchawki douszne WF‑1000XM5 charakteryzują: najlepszy system redukcji hałasu i jeszcze bardziej wciągający dźwięk oraz najlepsza w produktach Sony jakość rozmów. Dzięki tym słuchawkom, użytkownik pozostaje sam na sam z muzyką.

Działające w czasie rzeczywistym procesory dźwięku połączono ze specjalnie stworzonym, w istocie, przetwornikiem akustycznym Dynamic Driver X, który zapewnia: dosyć szeroki zakres częstotliwości, głęboki bas i czystość wokali. Każda ze słuchawek WF-1000XM5 uwzględnia 3 mikrofony, z czego dwa to mikrofony sprzężenia zwrotnego, skutecznie "osłabiające" niskie częstotliwości. Zintegrowany procesor V2 w całości wykorzystuje potencjał redukcji hałasów. Kontroluje on przytoczone mikrofony, zapewniając: niespotykaną jakości redukcji hałasu oraz sposobność dostosowania do środowiska. Bezprzewodowe słuchawki douszne WF-1000XM5 umożliwiają gładkie przechwytywanie dźwięków z otoczenia. Wkładki douszne - izolujące od hałasu, wykonano z pianki poliuretanowej, która idealnie osłabia hałas w przedziale wysokich częstotliwości. ​

Bezprzewodowe słuchawki douszne WF-1000XM5

W trosce o najwyższą jakość dźwięku, słuchawki WF-1000XM5 obsługują technologię zwaną: High-Resolution Audio Wireless realizowaną dzięki kodekowi LDAC. System DSEE Extreme z łatwością interpoluje skompresowane pliki audio. Technologia 360 Reality Audio zapewnia, w praktyce, intensywne przeżycia, otaczając słuchacza muzyką ze wszystkich stron. Słuchawki WF-1000XM5 wyposażono w możliwości śledzenia ruchów głowy. Zapewnia ona słuchaczowi realistyczne wrażenia, dzięki korektom pola akustycznego, które kompensują ruchy głowy. 

Bezprzewodowe słuchawki douszne WF-1000XM5

Oparty na sztucznej inteligencji (AI) algorytm redukcji hałasu, obok sensorów przewodnictwa kostnego, sprawiają, że głos brzmi czysto nawet w głośnym otoczeniu. Siatkowe maskownice mikrofonu, osłabiające odgłosy wiatru, gwarantują idealną słyszalność mowy, nawet w czasie rozmowy na dworze. Połyskująca faktura sprawia, że noszenie WF-1000XM5 to prawdziwa na swój sposób przyjemność. Projektanci słuchawek zadbali o bardzo dokładne dopasowanie do kształtu ucha i opracowali ergonomiczną konstrukcję, która stabilnie trzyma się w uszach. To niezwykle kluczowa wiadomość dla melomanów. W zestawie znajdują się wkładki douszne w 4 rozmiarach, w tym miniaturowe SS.

Bezprzewodowe słuchawki douszne WF-1000XM5 - kolor czarny
Bezprzewodowe słuchawki douszne WF-1000XM5 - kolor biały

Obecna w słuchawkach WF-1000XM5 funkcja Auto Play sprawia, że odtwarzanie muzyki, na dłuższą metę, włącza się i wyłącza automatycznie. Można określić to z jakim opóźnieniem ma włączyć się dźwięk po włożeniu słuchawek, odejściu od biurka itp. Powiadomienia dźwiękowe pozwalają mieć pod kontrolą wszelkie sprawy. Słuchawki WF-1000XM5 uwzględniają choćby technologię czujników i dźwięku przestrzennego. Odtwarzają dzięki temu wciągający dźwięk. Tryb połączenia wielopunktowego umożliwia sparowanie słuchawek z dwoma urządzeniami - rzecz jasna Bluetooth. Kiedy dzwoni telefon, słuchawki przełączają się na dane urządzenie.

Bezprzewodowe słuchawki douszne WF-1000XM5 - kolor czarny
Bezprzewodowe słuchawki douszne WF-1000XM5 - kolor biały

Osiem godzin pracy na baterii pozwala nieprzerwanie słuchać muzyki, przez długi czas. Jeżeli trzeba, trzyminutowe ładowanie starcza na 60 minut odtwarzania. Technologia Qi umożliwia i gwarantuje bezprzewodowe ładowanie WF‑1000XM5. Stopień ochrony IPX4 oznacza, że, przy słuchaniu muzyki, nie przeszkadzają: pot, pryskająca woda i deszcz. Opisywane słuchawki na dobre można obsługiwać głosem, przy użyciu asystenta głosowego. Słuchawki WF-1000XM5 mają też popularne funkcje z innych słuchawek firmy Sony, takie jak: Adaptive Sound Control i Speak-to-Chat.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na filmie pod zdjęciami.

Galeria
Wideo
Firma: Sony
Tematyka materiału: słuchawki, słuchawki bezprzewodowe, słuchawki douszne, Sony, urządzenia audio, WF‑1000XM5
AUTOR
Źródło
sony.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"