Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

W firmie Schneider Electric generatywna sztuczna inteligencja oparta jest na usłudze Microsoft Azure OpenAI

Article Image
Firma Schneider Electric integruje się z usługą Microsoft Azure OpenAI, by wygodnie budować rozwiązania, które wykorzystują algorytmy AI do generowania: tekstu, kodu oraz innego rodzaju treści. Rozwiązania te mają docelowo wzmocnić pozycję klientów, a także usprawnić wszystkie działania wewnętrzne przytoczonej firmy.

Implementacja generatywnej sztucznej inteligencji (GenAI) i jej integracja z usługą Microsoft Azure OpenAI podkreśla znaczące zaangażowanie firmy Schneider Electric w bycie liderem z zakresu automatyki przemysłowej i zarządzania energią. Najważniejsze aspekty tyczące się z miejsca stosowania generatywnej sztucznej inteligencji przez Schneider Electric obejmują, w praktyce, rozwiązania, które przedstawiono w poniższych podpunktach. Równocześnie firma kontynuuje użytkowanie rozwiązań GenAI do wprowadzania innowacji we własnym portfolio, jak też planuje integracje: Github Copilot w celu polepszania procesów i operacji związanych z tworzeniem ofert oraz Sales Copilot do dalszego wsparcia pracowników pierwszej linii.

  • Resource Advisor Copilot - wykorzystując algorytmy dużych modeli językowych (LLM), rozwiązanie zapewnia niezwykle zaawansowaną analizę danych, wysoką optymalizację wydajności, wizualizację, wspomaganie decyzji, a także możliwość całkowicie płynnego przetwarzania złożonej wiedzy branżowej i informacji z systemu Resource Advisor, przy zachowaniu zasad cyberbezpieczeństwa.
  • Jo-Chat GPT - to wewnętrzny asystent konwersacji, oparty na usłudze Microsoft Azure OpenAI, który umożliwia korzystanie z potencjału generatywnej sztucznej inteligencji i jej zalet w całkowicie bezpieczny sposób.
  • Finance Advisor - ten asystent konwersacyjny zapewnia analitykom prosty i skuteczny sposób na odnalezienie precyzyjnych informacji dotyczących m.in. kwestii księgowych, obejmując również inne funkcje w globalnej strukturze finansowej. Umożliwia spójne z pewnością, zgodne z przepisami, terminowe podejmowanie trudnych decyzji.
  • Knowledge Bot - to asystent konwersacji, który pomaga pracownikom działów obsługi klienta w znalezieniu dokładnych odpowiedzi na zapytania klientów, jak też proponuje, w istocie, właściwą odpowiedź w oparciu o obszerną dokumentację wewnętrzną.
  • Wyszukiwanie dialogowe - pomaga klientom szukać rozwiązań, których potrzebują. A wszystko to w naturalnym stylu konwersacji przy wykorzystaniu funkcji wyszukiwania znaczeniowego.

Więcej informacji pod adresem: se.com

Firma: Schneider Electric
Tematyka materiału: algorytmy, Azure OpenAI, generatywna sztuczna inteligencja, Microsoft, modele LLM, Schneider Electric
AUTOR
Źródło
se.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"