Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

O inteligentnym silniku NetGNT firmy Broadcom parę słów

Article Image
Silnik NetGNT (ang. Networking General-purpose Neural-network Traffic-analyzer) w zupełności może zostać wytrenowany w celu wyszukiwania wszelkich typów wzorców ruchu w sieci. Jest to możliwe dzięki użyciu sztucznych sieci neuronowych o wysokiej i niedoścignionej wydajności działania. Jak dotąd opisywany silnik odnalazł swój użytek w układzie przełącznika Ethernet o symbolu Trident 5-X12.

Inteligentny silnik NetGNT może szukać wielu typów wzorców ruchu w ramach rozwiązań AI i ML, w tym tzw. incast polegający na tym, że w tym samym czasie do jednego portu zbiega się wiele ścieżek transmisji pakietów, co generuje zatory. Wykrywając ten wzorzec natychmiast, i bez zbędnej zwłoki, NetGNT przyczynia się do przyrostu wydajności sieci. Jest to rozwiązanie sprzętowe, które funkcjonuje niezależnie od rozwiązań, w którym je wdrożono - nie ma ono, w najmniejszym stopniu, wpływu na opóźnienia np. w scalonych przełącznikach Ethernet. Tym sposobem NetGNT funkcjonalnie rozszerza standardowy potok przetwarzania pakietów IP. Z nim działa równolegle, dając sporą szansę na szybsze dostarczanie tych pakietów względem klasycznych protokołów trasowania w sieciach IP.

Więcej informacji pod adresem: broadcom.com

Wideo
Firma: Broadcom
Tematyka materiału: Broadcom, Ethernet, NetGNT, Networking General-purpose Neural-network Traffic-analyzer, pakiety danych, Trident 5-X12
AUTOR
Źródło
broadcom.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"