Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Microsoft Copilot - Twoje codzienne wsparcie AI

Article Image
Obecnie powoli wkraczamy w nową erę sztucznej inteligencji, która w całości zmienia sposób w jaki postrzegamy technologię. Dzięki konwergencji interfejsów czatu, a też i dużych modeli językowych, można wydawać choćby polecenia w języku naturalnym - technologia jest wystarczająco inteligentna, by odpowiedzieć na zapytanie, stworzyć to, o co została poproszona, czy podjąć różne działania. Rozwijając narzędzia AI, firma Microsoft ma na celu przekazanie w ręce ludzi pilota Microsoft Copilot, który pomoże im nawigować w każdym działaniu. Uwzględnia najczęściej używane produkty firmy i pozwala zwiększać wydajność kodowania z GitHub.

Microsoft Copilot w wyjątkowy sposób uwzględnia: konteksty, źródła dostępne w sieci, dane i zadanie, które wykonywane jest na komputerze, aby udzielić użytkownikowi lepszej pomocy. Celem tego rozwiązania jest zapewnienie płynniejszego korzystania z systemu operacyjnego Windows 11. Działa ono jako aplikacja, ujawniając się na żądanie po użyciu prawego przycisku myszy. Microsoft Copilot będzie z sukcesem uzupełniany o nowe możliwości i integrowany, z łatwością, z kolejnymi aplikacjami, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie korzystania z technologii. Rozwiązanie zacznie być wprowadzane, do systemu Windows 11, od 26 września 2023 roku, łącznie z najnowszą aktualizacją dla tego systemu. Dodatkowo firma ogłosi wkrótce wiele nowości w całym portfolio swoich produktów, które pomogą zwiększyć i nieustannie ulepszać produktywność, pobudzić kreatywność i zaspokoić codzienne potrzeby ludzi oraz przedsiębiorstw.

Więcej informacji pod adresem: news.microsoft.com

Wideo
Firma: Microsoft
Tematyka materiału: Microsoft, Microsoft Copilot, narzędzia sztucznej inteligencji, systemy operacyjne, Windows, Windows 11
AUTOR
Źródło
news.microsoft.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"