Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

CC DAY 2023 - Zaprojektuj Przyszłość

Article Image
Computer Controls zaprasza na wyjątkową, bezpłatną konferencję pod hasłem „Zaprojektuj Przyszłość”, która przeniesie uczestników w świat projektowania, innowacji i zaawansowanych technologii. Na CC DAY 2023 firma po raz pierwszy zaprezentuje całą ofertę w jednym miejscu i czasie. Będzie to nie tylko wydarzenie branżowe - to prawdziwa podróż przez przyszłość inżynierii i projektowania.

Wydarzenie będzie miało miejsce 23 listopada 2023 r. w Katowicach w Hotelu Novotel Centrum, przy al. Walentego Roździeńskiego 16. Hotel usytuowany jest w samym centrum stolicy Górnego Śląska, w małej odległości od rynku, dworca kolejowego i autobusowego. Spotkanie rozpocznie się w Showroomie, gdzie przez cały dzień będzie okazja do wymiany pomysłów i doświadczeń, a wszystko przy atrakcyjnym cateringu.

Dostępne będą 4 sale tematyczne, gdzie spotkać będzie można renomowanych dostawców, którzy przez cały dzień przeprowadzą sesje panelowe i poprowadzą interaktywne prezentacje. Wśród partnerów znajdą się firmy LDRA, Dassault Systèmes, Altium, SECO, Silergy, E-peas oraz Epishine. Prezentacje będą prowadzone w języku polskim i angielskim.

  • Sala 1 - ArmKEIL, LDRA „Safety and security in Arm devices”
  • Sala 2 - Komponenty elektroniczne „Green Energy and Low Power Applications”
  • Sala 3 - SOLIDWORKS + 3DEXPERIENCE „Integracja z systemami MCAD-ECAD”
  • Sala 4 - ALTIUM „Nowości Altium 365, prowadzenie ścieżek High-Speed, wymiana danych z CADem mechanicznym”

Ponadto, swój nowy bolid wyścigowy przedstawi zespół PWR Racing Team z Wrocławia, który podzieli się kulisami jego projektowania i wykonania.

CC DAY 2023 - Zaprojektuj Przyszłość

Dołącz do konferencji, aby wspólnie zgłębić potencjał kluczowych narzędzi, które napędzają kreatywność i pomagają tworzyć innowacyjne rozwiązania. Zaprojektuj przyszłość swojej firmy! Więcej informacji: ccontrols.pl

Galeria
Firma:
Tematyka materiału: Computer Controls, Zaprojektuj Przyszłość, CC DAY 2023, ArmKEIL, LDRA, Dassault Systèmes, Altium, SECO, Silergy, E-peas, Epishine, Safety and security in Arm devices, Komponenty elektroniczne, Green Energy and Low Power Applications, SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE, Integracja z systemami MCAD-ECAD, ALTIUM, Nowości Altium 365, CAD
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"