Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Rozwiązania firmy Apator zaprezentowane na tegorocznych targach GREENPOWER

Article Image
Już po raz drugi firma Apator miała zaszczyt zaprezentować swoje najnowsze systemy i rozwiązania dla rynku OZE. Stoisko tej firmy cieszyło się wysokim zainteresowaniem ze strony zarówno profesjonalistów z branży, jak i osób zainteresowanych wdrażaniem nowoczesnych technologii w swoich przedsiębiorstwach.

W czasie tegorocznych targów GREENPOWER firma Apator skupiła się na prezentacji swoich kluczowych rozwiązań z dziedziny energetyki. Wśród nich były następujące rozwiązania:

  • Magazyny energii - dzięki nim możliwe jest nadzwyczaj wydajne zarządzanie zasobami energetycznymi, co ma kluczowe znaczenie w kontekście rosnącej popularności OZE.
  • Sterowniki SPV do farm fotowoltaicznych - dogodne rozwiązania, które pełnią rolę np. sterowników telemechaniki, koncentratorów danych, modułów telekomunikacyjnych, a także regulatorów parametrów pracy obiektów, zgodnie z kodeksem sieci, warunkami i procedurami wykorzystania certyfikatów w procesach podłączania modułów produkcji energii do sieci elektroenergetycznych (PTPiREE) i wymogami w zakresie przyłączenia jednostek wytwórczych do sieci (NC RfG).
  • Zabezpieczenie BELplus OZE - rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo instalacji OZE, chroniąc je przed przepięciami i innymi awariami.

Tegoroczne targi GREENPOWER, które odbyły się w dniach: 23-25.04.2024 roku, w Poznaniu, ponownie okazały się być kluczowym wydarzeniem dla branży odnawialnych źródeł energii - OZE. Tegoroczna edycja zgromadziła wielu wystawców i odwiedzających, którzy mieli okazję, w praktyce, zobaczyć najnowsze innowacje i rozwiązania technologiczne z dziedziny OZE.

Więcej informacji pod adresem: apator.com

Wideo
Firma: Apator
Tematyka materiału: Apator, BELplus OZE, magazyny energii, odnawialne źródła energii, OZE, SPV
AUTOR
Źródło
apator.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"