Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Funkcjonalna ładowarka naścienna KOSTAL Wallbox ENECTOR z trybem Time Mode

Article Image
Tryb Time Mode można pojmować jako nadrzędną funkcję, która pozwala na czasowe i niezakłócone niczym sterowanie - w aspekcie godzinowym. Gwarantuje to planowanie 24 godzin całej doby i wybory jednego z czterech dotychczasowych trybów ładowania, i to dla każdej godziny. Jest to rozwiązanie, które daje opcję planowania w czasie pracy, nie inaczej, ładowarki naściennej KOSTAL Wallbox ENECTOR. Tryb Time Mode jest, na dobrą sprawę, uzupełnieniem reszty trybów ładowania, czyli: Lock Mode, Power Mode, Solar Pure Mode oraz Solar Plus Mode.

W celu możliwości stosowania trybu Time Mode, należy jednorazowo zaktualizować aplikację KOSTAL Smart Energy Meter do najnowszej wersji. Co więcej, istnieje możliwość zapisu wraz z cotygodniowym powtarzaniem harmonogramów dziennych, które można ustalić osobno dla każdego dnia tygodnia. Przegląd tygodniowy obejmuje: podsumowanie aktywnego, w danym momencie, trybu, jak również widok całego tygodnia - z podziałem na dni oraz godziny. W ten sposób każdy użytkownik uzyskuje możliwość indywidualnego układania swojego, idealnego harmonogramu dnia, przy uwzględnieniu nasłonecznienia oraz obecności, albo nieobecności. Oczywiście w każdej chwili można wprowadzić różne, niezbędne zmiany. Ładowarka KOSTAL Wallbox ENECTOR zapewnia cztery następujące tryby ładowania, dla których można układać harmonogram przy pomocy trybu Time Mode:

  • Lock Mode - w tym trybie ładowarka naścienna jest zablokowana. Ładowanie nie może, w rzeczy samej, być przeprowadzane przez nieupoważnione osoby.
  • Power Mode - w tym trybie ładowanie odbywa się z pełną mocą wszystkich dostępnych źródeł (PV, zasilanie sieciowe, akumulatory domowe itd.).
  • Solar Pure Mode - w tym trybie ładowanie odbywa się przy samodzielnie wytworzanej i magazynowanej energii elektrycznej. Jeżeli akumulator domowy podłączono, z miejsca, do falownikia PLENTICORE, można zapobiec wyładowywaniu akumulatora domowego.
  • Solar Plus Mode - można indywidualnie definiować początkową moc ładowania, jak też minimalną nadwyżkę z mocy solarnej. Gdy nadwyżka się powiększa, pobór mocy z sieci zostaje zastąpiony i zwiększony do nadwyżki mocy.

Więcej informacji pod adresem: kostal-solar-electric.com

Wideo
Firma: KOSTAL Solar Electric
Tematyka materiału: KOSTAL Solar Electric, KOSTAL Smart Energy Meter, KOSTAL Wallbox ENECTOR, ładowarki elektryczne, prąd elektryczny, tryb Time Mode
AUTOR
Źródło
kostal-solar-electric.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"