Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Przemysłowe zasilacze LAMBDA LS oferty TME

Article Image
W ofercie firmy TME możemy znaleźć szeroki wybór przemysłowych zasilaczy renomowanych producentów, w tym specjalizującej się w takich urządzeniach firmy LAMBDA TDK.

W aplikacjach przemysłowych i innych zastosowaniach profesjonalnych kluczową rolę odgrywa element zasilający. Jego zawodność bywa jedną z najczęstszych przyczyn awarii systemów przemysłowych.

Niedawno do katalogu TME trafiły impulsowe zasilacze stabilizowane serii LS o mocach od 25 W do 200 W. Ich sprawność sięga 87%. Posiadają pojedyncze wyjście napięcia stabilizowanego; w zależności od modelu wynosi ono od 3,3 VDC do 48 VDC. Dzięki takiej różnorodności dostępnych napięć zasilacze z tej samej serii mogą być stosowane w różnych aplikacjach – od zasilania niskonapięciowych układów elektronicznych, aż po stosunkowo duże obciążenia indukcyjne (silniki BLDC, silniki krokowe czy elektromagnesy), często stosowane w maszynach precyzyjnych. Zasilacz LS150-12 z tej serii o mocy 150 W i napięciu 12 VDC jest przedstawiony na ilustracji.

Zasilacz LS150-12

Szczegółowy opis znajdziemy w dołączonej do tego artykułu karcie katalogowej, a podstawowe podstawowe parametry zawiera tabela.

Parametry zasilacza LS150-12

Zasilacze LS pracują w szerokim zakresie napięć wejściowych, od 88 VAC do 264 VAC. Producent zapewnia wytrzymałość na skoki napięcia wejściowego do 300 VAC deklaruje, że średni czas bezawaryjnej pracy (tj. MTBF ang. Mean Time Between Failure czyli średni czas pomiędzy awariami) wynosi dla produktów z serii LS nawet 900000 godzin. Trwałość na tym poziomie przekłada się na oszczędności, pozwala zmniejszyć koszty serwisowania, konserwacji, a w parkach maszynowych skraca czasy przestojów.

Do pobrania
Download icon Karta katalogowa
Firma: Transfer Multisort Elektronik (TME)
Tematyka materiału: Zasilacze przemysłowe TDK-LAMBDA
AUTOR
Źródło
www.tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"