Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Kompatybilny z koparkami Caterpillar NGH system sterowania maszynami Leica MC1 3D od Leica Geosystems

Article Image
Jak informuje Leica Geosystems użytkownicy koparek Caterpillar Next Gen Hydraulic (Caterpillar NGH) mogą zacząć już korzystać z systemu sterowania maszynami Leica MC1 3D, który obejmuje funkcje Cat Assist. Oferowany jest uproszczony jego montaż w koparkach Caterpillar Next Gen 2D.

Wybitna interoperacyjność systemu sterowania maszynami ułatwia jego instalację w różnych koparkach Caterpillar NGH. Zainteresowani klienci mogą zapytać o minimalne wymogi, które, zaiste, dotyczą kompatybilności: systemu Leica MC1 3D z koparkami Caterpillar Next Gen 2D. Sprzedażą i wsparciem technicznym systemu zajmują się formalni dystrybutorzy firmy Leica Geosystems. System sterowania maszynami Leica MC1 został zaprojektowany tak, by pomóc operatorom w precyzyjnej realizacji zadań. Informacje o zadaniach oraz wskazania dotyczące kopania i wypełniania w czasie rzeczywistym są wyświetlane w kabinie na panelu sterowania Leica MCP80, co pozwala na wykonanie wykopu zgodnie z projektem. Rozwiązanie to oferuje wysoką dokładność i satysfakcję operatora, zwiększając produktywność oraz zrównoważony rozwój.

Logo firmy Leica Geosystems
Logo firmy Leica Geosystems

Jak wyjaśnia dyrektor OEM w firmie Leica Geosystems, Rainer Bippen:

"Licząca się technologia pozycjonowania, a także oprogramowanie firmy Leica Geosystems, w połączeniu z wydajnymi koparkami od Caterpillar, stanowią gotowe do użycia rozwiązanie dla profesjonalistów budowlanych, których celem jest zwiększenie wydajności postępów na placach budowy."

Więcej informacji pod adresamim: link 1 i link 2

Pan Rainer Bippen - dyrektor OEM w firmie Leica Geosystems
Wideo
Firma: Leica Geosystems
Tematyka materiału: Cat Assist, Caterpillar, Caterpillar NGH, koparki, Leica Geosystems, Leica MC1
AUTOR
Źródło
leica-geosystems.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"