Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Warto wiedzieć, że platforma chmurowa Altium 365 spełnia wymagania SOC 2 Type II w zakresie bezpieczeństwa i integralności danych

Article Image
Przeprowadzone badania jednoznacznie potwierdzają spełnianie rygorystycznych, nie inaczej, środków bezpieczeństwa oraz standardów branżowych amerykańskiej agencji AICPA (tj. ang. American Institute of Certified Public Accountants). Zespół Altium 365 Cloud Security, któremu od lat przewodzi Volodymyr Volotko - dyrektor ds. rozwiązań i systemów w chmurze, posiada bogate doświadczenie w budowaniu bezpiecznych oraz zgodnych z przepisami środowisk dla klientów Altium 365.

Po uzyskaniu certyfikacji SOC 2 Type I w marcu 2022 roku, firma Altium przystąpiła od razu z łatwością do następnej tzn. SOC 2 Type II. Należy zauważyć, że dla pierwszej z nich dokonuje się kontroli procesów bezpieczeństwa. Z kolei w drugiej definiowana jest skuteczność tychże kontroli. Dzięki certyfikacji SOC 2 Type I, ustanawiane są podstawy idealnie przygotowanych kontroli. W przypadku certyfikacji SOC 2 Type II dostarczane są niezwykle istotne dowody na skuteczność kontroli i zdolność do konsekwentnego działania w czasie. Firma Altium planuje uczestniczyć w corocznych ocenach, ażeby utrzymać certyfikację SOC 2 Type 2, nieustannie wzmacniając własne zaangażowanie w bezpieczeństwo danych i zgodność z obowiązującymi przepisami. Wszystko to przekłada się na o wiele bardziej bezpieczne rozwiązania, wliczając w to platformę chmurową Altium 365.

Więcej informacji pod adresem: altium.com

Wideo
Firma: Altium
Tematyka materiału: Altium, Altium 365, Altium 365 Cloud Security, platformy chmurowe, SOC 2 Type I, SOC 2 Type II
AUTOR
Źródło
altium.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"