Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowa wersja oprogramowania SYNERGY 2

Article Image
Oprogramowanie SYNERGY 2 oparte jest o najnowszą technologię, która umożliwia w całości: dostęp do danych przez przeglądarkę internetową oraz stały nadzór i kontrolę systemu z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego.

Oprócz odczytu wartości elektrycznych, które umożliwiają weryfikację wszystkich informacji, wprost ze środowiska pracy, pobieranych przez urządzenia LOVATO Electric obejmujących, w praktyce, liczne porty komunikacji, istnieją możliwości parametryzacji urządzeń i przesyłania  komend. Oprogramowanie SYNERGY 2 umożliwia budowę stron z widżetami, które zawierają wykresy, tabele, wskaźniki i warunki alarmowe. Zostało ono odnowione w zakresie interfejsu graficznego i jest dostępne w 2 wersjach: Cloud, a także do instalacji na serwerze lokalnym tj. On-Premises. Nowa wersja oprogramowania oferuje bardziej nowoczesne podejście z punktu widzenia estetyki i responsywny interfejs, który może być odpowiednio wyświetlany choćby i na urządzeniach mobilnych. Wszystkie poprzednie funkcje SYNERGY pozostają dostępne. Na potrzeby nowej wersji oprogramowania wprowadzono 2 nowe koncepcje:

  • Panel główny (DASHBOARD) -  zastępuje stronę główną SYNERGY i może zawierać np. wykresy i tabele oparte na listach zdarzeń oraz raportach. Użytkownik uzyskuje dostęp do panelu głównego z pomocą własnego loginu i przez większość czasu tam pozostaje, znajdując wszystkie potrzebne informacje, co redukuję potrzebę przeszukiwania wielu, kluczowych danych.
  • Środowisko pracy (ENVIRONMENT) - jest to zbiór pulpitów nawigacyjnych, które są w całości dedykowane urządzeniom, które są nadzorowane przez SYNERGY. Szczególnie monitorowanie sieci sklepów lub też oddziałów firmy może być zorganizowane według lokalizacji lub też według użytkownika według typu działów.

Więcej informacji pod adresem: lovatoelectric.com

Wideo
Firma: LOVATO Electric
Tematyka materiału: LOVATO Electric, SYNERGY, SYNERGY 2, serwery lokalne, statusy, urządzenia mobilne
AUTOR
Źródło
lovatoelectric.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"