Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

35 nowych, szerokopasmowych czujników tlenu NTK Vehicle Electronics produkcji Niterra

Article Image
Są to podzespoły umożliwiające nieprzerwaną eliminację szkodliwych zanieczyszczeń w wielu dostępnych na rynku silnikach spalinowych. Te najnowsze produkty, obecne w ofercie Niterra, należą do grupy liniowych czujników szerokopasmowych.

Instalowane we współczesnych samochodach czujniki regulacyjne i diagnostyczne działają w zupełności poprzez stałe pomiary tlenu w spalinach, przekazując te informacje do komputera pokładowego pojazdu, który z kolei oblicza stosunek powietrza do paliwa w celu zapewnienia najlepszej wydajności silnika. W obliczu coraz surowszych przepisów odnośnie emisji spalin - rzecz jasna w samochodach, znaczenie tego rodzaju rozwiązań będzie tylko rosło. 35 nowych czujników tlenu marki NTK Vehicle Electronics jest już dostępnych w sprzedaży. Będą one na dobrą sprawę montowane w pojazdach takich producentów jak: Toyota, Nissan, Renault oraz Volvo i dostępne dla szerokiego grona pojazdów, w tym: popularnych crossover’ów Qashqai i RAV 4 Nissana i Toyoty, większego SUV-a XC60 Volvo i większego terenowego Land Cruisera Toyoty. Są one dostępne zarówno dla pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, jak i hybrydowymi. Nowe czujniki tlenu odpowiadają aż 267 oznaczeniom OE i pasują do 162 modeli pojazdów. Dzięki temu, marka NTK Vehicle Electronics pokrywa jeden z największych zakresów na rynku IAM.

Więcej informacji pod adresem: ngkntk.com

Wideo
Firma: Niterra
Tematyka materiału: czujniki szerokopasmowe, czujniki tlenu, Niterra, NTK Vehicle Electronics, samochody, silniki spalinowe
AUTOR
Źródło
ngkntk.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"