Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowe czujniki środowiskowe Zebra Technologies do kontroli łańcucha dostaw w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i opiece zdrowotnej

Article Image
Firma Zebra Technologies zaprezentowała nową rodzinę czujników środowiskowych. Dzięki tym czujnikom, producenci, hurtownicy oraz operatorzy logistyczni otrzymują oparty na chmurze wgląd w dane. Zapewniono m.in. monitorowanie temperatury, czy wykrywanie zmian wilgotności.

W ramach nowej rodziny czujników wymyślono: sensor ZS300mostek ZB200 oraz aplikację Android Sensor Discovery. Dzięki tym rozwiązaniom istnieje pewność, że wszystkie produkty są utrzymywane w prawidłowych warunkach w całym łańcuchu dostaw. Sensor ZS300 ma w istocie odpowiadać wyzwaniom związanym z rosnącymi obawami konsumentów o to czy leki i żywność uległy uszkodzeniu podczas transportu. Klasa szczelności IP67 wraz z interfejsem Bluetooth Low Energy 5.2 gwarantują dostęp do danych w najtrudniejszych zastosowaniach. Mostek ZB200 jest łatwy w instalacji. Jego moduł radiowy Bluetooth umożliwia gromadzenie rzetelnych danych z wielu sensorów ZS300 oraz automatyczne dostarczanie ich do chmury i ich ochronę - bez ręcznej interwencji. Usprawnia to proces podejmowania decyzji i zapewnia, kiedy trzeba, cenny wgląd w cały łańcuch dostaw.

Sensor ZS300
Sensor ZS300
Sensor ZS300

Jak wyjaśnia wiceprezes i dyrektor generalny działu "Supplies and Sensors" w firmie Zebra Technologies, Tony Cecchin:

"Czujnik elektroniczny ZS300 poszerza nasze portfolio obejmujące m.in. wskaźniki wizualne, także z możliwością zadruku, zapewniając klientom możliwość podejmowania inteligentnych decyzji biznesowych, ograniczania odpadów i zwiększania wydajności."

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2, link 3 i link 4

Mostek ZB200
Mostek ZB200
Pan Tony Cecchin - wiceprezes i dyrektor generalny działu "Supplies and Sensors"
w firmie Zebra Technologies
Galeria
Wideo
Do pobrania
Download icon Broszura sensora ZS300 i mostka ZB200
Firma: Zebra Technologies
Tematyka materiału: Bluetooth, Bluetooth Low Energy 5.2, IP67, ZB200, Zebra Technologies, ZS300
AUTOR
Źródło
zebra.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"