Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Dedykowane branży budowlanej rozwiązanie SitePrint firmy HP

Article Image
Firma HP przygotowała rozwiązanie SitePrint przeznaczone m.in. do wyznaczania obrysów budowli, które mają powstać. Jest to pełni zrobotyzowany produkt, który gwarantuje wygodne rozplanowanie placów budowy według swoich potrzeb.

Działające w pełni automatycznie rozwiązanie SitePrint nanosi linie i obiekty z dużą precyzją na płaskich, poziomych powierzchniach. Stała powtarzalność pracy rozwiązania jest zawsze gwarantowana. Wszystko to przy cyfrowych modelach. Nowe rozwiązanie pozwala utrwalać teksty. Jest łatwe w transporcie i mieści się w walizce, która zawiera m.in. atramenty, które są przewidziane dla różnych powierzchni, warunków środowiskowych oraz wymagań trwałości. Istnieje możliwość współpracy z chmurami danych oraz sterowania i konfiguracji za pomocą tabletu. Rozwiązanie SitePrint zostało sprawdzone w ponad 80 miejscach na całym świecie. Przetestowane je w projektach mieszkaniowych, parkingowych, lotniskowych i szpitalnych. Jak wyjaśnia wiceprezes oraz dyrektor generalny ds. wielkoformatowego druku w firmie HP, Daniel Martínez:

"Przyjęcie technologii i zwiększona cyfryzacja mogą pomóc firmom budowlanym w realizacji wzrostu produktywności. W ciągu ostatnich trzydziestu lat firma HP odegrała doniosłą rolę w łączeniu świata cyfrowego i fizycznego za pomocą rozwiązań druku dla architektów, a także inżynierów. Dzięki rozwiązaniu SitePrint sprawiamy, że szybciej oraz łatwiej niż kiedykolwiek profesjonaliści budowlani mogą ożywić pomysł na placu budowy, zapewniając niespotykaną wcześniej dokładność i redukując koszty pochodzące z przeróbek."

Więcej informacji tutaj oraz na filmach pod zdjęciem.

Pan Daniel Martínez - wiceprezes i dyrektor generalny ds. wielkoformatowego druku w firmie HP
Firma: Hewlett-Packard (HP)
Tematyka materiału: Daniel Martínez, Hewlett-Packard, HP, organizacja placów budowy, SitePrint, zastosowania budowlane
AUTOR
Źródło
press.hp.com
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"