Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Galaxy Fit3 firmy Samsung - nowy poziom dbania o dobre samopoczucie

Article Image
Jest to inteligentny zegarek, który wspiera użytkowników w dążeniach do świadomego dbania o samopoczucie i zdrowie. Zegarek Galaxy Fit3 obejmuje: aluminiową obudowę i wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,6", dzięki czemu użytkownicy mogą nadzwyczaj łatwo śledzić dane na temat: swego zdrowia i dobrego samopoczucia - od codziennych treningów, po spokojny sen. Wprost z nadgarstka, przez całą dobę.

Stosowany w trakcie nocnego odpoczynku zegarek Galaxy Fit3 pozwala śledzić rytm snu, jak też wykrywa chrapanie czy monitoruje poziom tlenu we krwi, żeby dostarczyć szczegółowych pomiarów. W oparciu o indywidualne wzorce snu, Galaxy Fit3 gwarantuje użytkownikom, gdy jest taka potrzeba, spersonalizowane wskazówki, które motywują do zmiany wielu nawyków i rytuałów, które są szkodliwe. W ciągu dnia Galaxy Fit3 pozwala sprawnie monitorować różne, istotne rodzaje aktywności. Użytkownicy mogą śledzić ponad 100 rodzajów treningów, jak też przeglądać własne osiągnięcia na drodze do wybranych celów. Opisywany zegarek dostarcza również informacji o podstawowych parametrach zdrowotnych, które obejmują pomiar tętna, poziom stresu i śledzenie cyklu menstruacyjnego. Zegarek Galaxy Fit3 jest wodoszczelny jak również pyłoszczelny w rozumieniu norm: 5ATM i IP68. 

Inteligentny zegarek Galaxy Fit3 - kolor czarny
Inteligentny zegarek Galaxy Fit3 - kolor czarny

Żeby zapewnić wysokie poczucie bezpieczeństwa, zegarek Galaxy Fit3 oferuje różne funkcje, takie jak: wykrywanie upadku i alarmowe SOS. W przypadku wykrycia upadków zegarek daje możliwość natychmiastowego wezwania służb ratunkowych i otrzymania pomocy medycznej w jak najkrótszym czasie. Jeśli użytkownik znajduje się się w sytuacji zagrażającej zdrowiu, to może od razu przesłać SOS, naciskając pięciokrotnie boczny przycisk. Można także pozyskać dostęp do szeregu funkcji w ramach ekosystemu Samsung Galaxy. Dla przykładu Galaxy Fit3 może służyć za kontroler na nadgarstku, którym zdalnie ustawia się samowyzwalacz gdy jest robione zdjęcie smartfonem. Inną, dobrą funkcją jest synchronizacja ustawień Galaxy Fit3 ze sparowanym smartfonem, w przypadku trybów: „Nie przeszkadzać” i nocnego. Kompatybilny z Galaxy Fit3 smartfon znacząco ułatwia znalezienie zapodzianego zegarka, a bateria Galaxy Fit3 o pojemności 208 mAh wystarcza nawet na 13 dni nieprzerwanego użytkowania.

Więcej informacji pod adresem: news.samsung.com

Inteligentny zegarek Galaxy Fit3 - kolor biały
Inteligentny zegarek Galaxy Fit3 - kolor biały
Inteligentny zegarek Galaxy Fit3 - kolor różowy
Inteligentny zegarek Galaxy Fit3 - kolor różowy
Wideo
Firma: Samsung
Tematyka materiału: aluminiowe obudowy, Galaxy Fit3, Samsung, smartwatche, zdrowie, zegarki
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"