Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Rozszerzone usługi LARS w zakresie produkcji elektroniki

Article Image
Firma LARS informuje o rozszerzeniu swych usług w obszarze kontraktowej produkcji elektroniki (EMS) - w celu zaspokojenia rosnących wymagań rynku. Koncentrując się i stosując technologie montażu powierzchniowego (SMT), przezotworowego (THT) oraz układów drukowanych (PCBA), LARS jest gotowy dostarczać produkty elektroniczne i unikatowe rozwiązania o wyjątkowej jakości.

W ramach rozszerzenia oferty LARS dokonał znacznych inwestycji w nowoczesne urządzenia i technologię, zapewniając dogodne procesy produkcyjne. Dzięki wzmocnionym zdolnościom w dziedzinie montażu: SMT i THT, firma obsługuje nawet najbardziej skomplikowane projekty z najwyższą precyzją, czy niezawodnością. Linie produkcyjne LARS znajdują się w doskonałej lokalizacji - obok Poznania, przy autostradzie łączącej Warszawę i Berlin. Dzięki temu firma w prosty sposób oferuje korzyści, w tym: skrócenie czasu realizacji zamówienia i usprawnioną z pewnością komunikację, obok zgodności z przepisami Unii Europejskiej (UE). Firma pozostaje oddana utrzymaniu wysokich standardów doskonałości, niezawodności i satysfakcji klienta.

Logo firmy LARS

Jak wyjaśnia prezes firmy LARS, Andrzej Szymański:

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze usługi produkcji elektroniki czy służyć naszym, z pewnością, doświadczeniem tym, którzy widzą swą przyszłość w elektronice. Nasz doskonały park maszynowy, doświadczenie i zobowiązanie do utrzymania cudownej jakości pozycjonują nas jako przyjaznego partnera w produkcji elektroniki. Zawsze z niecierpliwością czekamy na świadczenie naszych usług szerszej rzeszy klientów oraz przyczynienie się do ich sukcesu”. 

Więcej informacji pod adresem: lars.pl

Pan Andrzej Szymański - prezes firmy LARS
Wideo
Firma: LARS
Tematyka materiału: EMS, LARS, PCBA, produkcja kontraktowa elektroniki, SMT, THT
AUTOR
Źródło
lars.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"