Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Trzecia edycja bezpłatnej usługi Grupy RENEX dotycząca przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej

Article Image
Grupa RENEX poinformowała o zainicjowaniu trzeciej edycji projektu dotyczącego świadczenia bezpłatnej usługi doradczej w zakresie przygotowywania procesu nadruku pasty lutowniczej.

Ciesząca się w ubiegłych latach zainteresowaniem usługa została udostępniona przez Grupę RENEX po raz pierwszy w lipcu 2020 roku. Projekt wyróżnia się na rynku tym, że jest w pełni nieodpłatny i realizowany w przestrzeniach produkcyjnych zainteresowanej firmy. Wszystkie działania, w ramach usługi, są oparte o urządzenia, narzędzia i produkty światowych marek - mowa tu m.in. o pastach lutowniczych INDIUM i rentgenowskich urządzeniach inspekcyjnych marki SEC.

W zakres nieodpłatnej usługi wchodzi kompleksowe przygotowanie całego procesu nadruku pasty lutowniczej. Inżynier aplikacji pomaga odpowiednio wyprofilować piec lutowniczy pod określony rodzaj pasty i przedstawia najważniejsze parametry w procesie nadruku i ustawień drukarki. Innowacyjna usługa obejmuje również bezpłatną i szczegółową analizę w zakresie inspekcji RTG na urządzeniach światowej marki SEC.

Więcej informacji pod adresem: renex.biuroprasowe.pl

Pasty lutownicze INDIUM
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: Grupa RENEX, inspekcja RTG, pasty lutownicze, pasty lutownicze INDIUM, piece lutownicze, SEC
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"