Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Niezwykle przydatna kamera monitoringu Tapo C520WS firmy TP-Link

Article Image
Kamera monitoringu Tapo C520WS nagrywa obraz w rozdzielczości: 2560×1440 px, w pełni dając wysoką jakość odczytu z monitoringu również na przybliżeniach. Obiektyw F1.6 wraz z przetwornikiem Starlight dopuszczają dużo światła do urządzenia, czyniąc je bardziej światłoczułym oraz gwarantując przy tym rejestrowanie nieskazitelnego, a także kolorowego obrazu, szczególnie w słabych warunkach oświetleniowych. W razie potrzeby, kamera umożliwia także rejestrację obrazu monochromatycznie przy użyciu diody podczerwonej.

Zaprojektowana przez TP-Link kamera monitoringu Tapo C520WS ma funkcje: obrotu o 360° i pochyłu o ponad 130°, co pozwala na monitoring sporych terenów. Przewidziano możliwości detekcji ruchu, osób, zwierząt i pojazdów, a także wyznaczania stref aktywności czy nawet, w rzeczy samej, przekraczania linii. Po detekcji ruchu kamera może śledzić intruza, korzystając z wysokiej prędkości obrotu oraz emitować personalizowany alarm dźwiękowy bądź świetlny. Posiada również tzw. tryb patrolu, który pozwala na stałe, wręcz nieprzerwane poruszanie się kamery między ustalonymi punktami. Wszystko to dopełniają: wbudowany mikrofon i głośnik pozwalający skomunikować się np. z kurierem lub gośćmi. Zintegrowane rozwiązanie Smart SI identyfikuje ludzi, zwierzęta, a także pojazdy, powiadamiając użytkowników o nietypowym zdarzeniu, albo i zagrożeniu. Wszystkie te opcje dostępne są bezpłatnie. Kamera monitoringu Tapo C520WS rejestruje wideo na kartach microSD o pojemności do 512 GB - jest to niemal z pewnością prawie 840 godzin nagrań. Zapewniona jest klasa szczelności IP66 oraz obsługa i implementacja łączności: przewodowej (Ethernet), czy bezprzewodowej (Wi-Fi). Kamera może współpracować z aplikacją Tapo, dzięki której można dostosować wykrywanie osób i ruchu w określonych obszarach, a także skutecznie monitorować określone strefy aktywności. Same nagrania można równoważnie przechowywać w odpłatnej chmurze TapoCare, z której wysyła się dodatkowo powiadomienia z migawkami. Oferuje ona szyfrowaną ochronę oraz tworzenie kopii zapasowych danych i liczącą 30 dni historię klipów wideo.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Tapo C520WS Download icon Przewodnik użytkownika Tapo C520WS Download icon Skrócony przewodnik instalacji Tapo C520WS
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: kamery, kamery monitoringu, rejestracja obrazu, Tapo, Tapo C520WS, TP-Link
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"