Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tapo C510W - nowa, zewnętrzna kamera obrotowa firmy TP-Link

Article Image
Firma TP-Link rozszerzyła swój asortyment kamer smart z serii Tapo o model C510W, przeznaczony do monitorowania okolicy domu. To odporne na warunki atmosferyczne urządzenie posiada możliwość obrotu o 360° w poziomie. Pozwala również wykrywać intruza i odstraszyć go, emitując alarmy: dźwiękowy oraz świetlny.

Kamera Tapo C510W nagrywa obraz w rozdzielczości 2K QHD tj. 2304×1296 px, dzięki czemu gwarantuje wysoką jakość i szczegółowość odczytu z monitoringu na przybliżeniach. Kamera sprawdza się w warunkach nocnych - dzięki podczerwieni (IR), która zapewnia widoczność do 30 m oraz białym diodom LED mającym za zadanie doświetlać obraz, w kiepskich warunkach. Urządzenie obejmuje opcję obrotu o 360° i pochyłu o przeszło 130°, co umożliwia obserwację nawet wielkiej posesji. Po wykryciu ruchu kamera może śledzić intruza, korzystając z dużej w istocie szybkości obrotu. Ponadto ma zintegrowany mikrofon i głośnik, co pozwala np. mówić coś do kuriera. Odstraszy również intruza poprzez emisję alarmu: świetlnego i dźwiękowego - ostatni z nich można nagrać samodzielnie. Kamera Tapo C510W może pracować w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych. Obudowa urządzenia ma stopień szczelności IP65 zapewniający doskonałą ochronę przed wodą i kurzem.

Kamera Tapo C510W

Kamera Tapo C510W obsługiwana jest przy pomocy aplikacji Tapo, którą można zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym. W aplikacji tej można zarządzać do 32 kamer z serii Tapo i innymi urządzeniami Tapo Smart. Dzięki intuicyjnej konfiguracji, można w doskonały sposób dostosować wykrywanie osób i ruchów w wyznaczonych obszarach, czy monitorować zadane strefy aktywności. Tapo C510W umożliwia nagrywanie wideo na kartach microSD o ile są one pojemności do 512 GB (jest to ok. 840 godzin nagrań) lub przechowywanie wideo w odpłatnej chmurze Tapo Care, w ramach której wysyłane są powiadomienia z migawkami. Dedykowana chmura zapewnia szyfrowaną ochronę i umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych, obok liczącej 30 dni historii wideo.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Tapo C510W Download icon Przewodnik instalacji Tapo C510W
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: kamery, monitoring, Tapo, TapoCare, Tapo C510W, TP-Link
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"