Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Pistolet natryskowy Performance HVLP firmy 3M z systemem PPS 2.0, 26778 w ofercie Semicon

Article Image
Jest to jeden z pierwszych pistoletów natryskowych, który zaprojektowano dla celów zaoszczędzenia czasu, zapewniającym najwyższe wydajności. Zintegrowany system obejmuje szybkowymienne głowice i kubki natryskowe PPS serii 2.0, co przyspiesza: czyszczenie, wymianę i cykle robocze. Dysze HVLP występują w rozmiarach: 0,9-2,0, żeby natryskiwać pełną gamę wysokowydajnych powłok motoryzacyjnych z: wysoką wydajnością nanoszenia, spójną atomizacją, a także dużym wzorem natrysku oprócz pistoletu natryskowego premium.

Wykonany z odpornego na uderzenia materiału kompozytowego, wzmocnionego stalą nierdzewną, pistolet natryskowy Performance HVLP jest jednym z najlżejszych produktów w branży, zachowującym jednocześnie produktywność, jak również wydajność, której oczekują profesjonalni lakiernicy. Pistolet ten został zaprojektowany dla wszystkich nowoczesnych, profesjonalnych lakierników i jest jednym z pierwszych pistoletów, który w praktyce pomoże zaoszczędzić czas i zapewnić najwyższą wydajność. Po dziesięciu latach badań i rozwoju, dzięki współpracy z lakiernikami samochodowymi, i to na całym świecie, firma 3M zmienia podejście dotyczące technologii pistoletów lakierniczych. Zapewnia precyzję działania, lekką i wytrzymałą konstrukcję oraz innowacyjny system dysz, który sprawia, że czyszczenie oraz wymiana są szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to różnica, którą można zobaczyć, czy poczuć zarówno trzymając go w dłoniach, jak i oceniając jakość, a także wydajność prac lakierniczych - wszystko po to, ażeby skrócić czasy kolejnych etapów procesu i umożliwić przeprowadzanie większej liczby prac lakierniczych.

Kubek natryskowy PPS serii 2.0

Gwarantowana jest niespotykana precyzja oraz wydajność dzięki wysokiej wydajności natryskiwania, dużemu i regulowanemu wzorowi natrysku oraz płynności pracy spustu. To wszystko, czego można oczekiwać od najlepszego metalowego pistoletu natryskowego, aby pracować lepiej. Oczekujący na opatentowanie system wymiennych dysz jest dostępny w rozmiarach 0,9-2,0 do natryskiwania pełnej, znakomitej gamy wysokowydajnych lakierów samochodowych, w tym produktów jednowarstwowych, baz metalizowanych oraz perłowych, lakierów bezbarwnych, uszczelniaczy oraz podkładów. Szybkoobrotowy kołnierz blokujący mocuje dyszę do korpusu pistoletu, dzięki czemu można mieć pewność, że pozostanie na swoim miejscu i natrysk będzie odpowiedni. Najlepszy kształt i funkcjonalność łączy się z niezrównaną wydajnością i efektywniejszym wykorzystaniem czasu. Sprawdzony przez lakierników i przetestowany przez firmy pistolet natryskowy Performance HVLP stanowi inteligentniejszy sposób natryskiwania.

Kubki natryskowe PPS serii 2.0

Pistolet natryskowy Performance HVLP zapewnia szybsze czyszczenie dzięki zintegrowanemu systemowi obejmującemu szybkozmienne dysze i kubki natryskowe PPS serii 2.0. Lakier nigdy nie przechodzi przez korpus pistoletu. Oznacza to koniec z brudzeniem elementów wewnętrznych przez farbę, rozbieraniem pistoletu natryskowego, moczeniem go w rozpuszczalniku oraz zanieczyszczeniami krzyżowymi, które zagrażają pracy. Konstrukcja pistoletu jest lekka i trwała - kiedy człowiek spędza cały dzień na lakierowaniu, pistolet natryskowy powinien być naturalnym przedłużeniem jego dłoni, a nie kotwicą, która ciągnie go w dół. Tworząc korpus pistoletu natryskowego z odpornego na uderzenia materiału kompozytowego wzmocnionego stalą nierdzewną, zmniejszono jego masę nawet o 50% w porównaniu z tradycyjnymi doń pistoletami metalowymi - i to bez uszczerbku dla trwałości. Ergonomiczna konstrukcja, od korpusu do spustu, to cecha zasadnicza Performance HVLP. Pistolet natryskowy został zoptymalizowany przez kinezjologów, aby wygodnie leżał w dłoni, a jednocześnie zapewniał najwyższą wydajność natryskiwania. W zestawie wystepuje: pistolet natryskowy, manometr, kołnierz blokujący, 15 dysz grawitacyjnych, kubek do natrysku PPS serii 2.0, 5 pokrywek i kubków miękkich oraz 3 zatyczki uszczelniające.

Zawartość zestawu pistoletu natryskowego Performance HVLP

Charakterystyka pistoletu natryskowego Performance HVLP:

  • Precyzyjne natryskiwanie z wysoką wydajnością nanoszenia i dużym, regulowanym wzorem natrysku.
  • Szybsze czyszczenie i wymiany, które mogą pomóc skrócić czas procesu  
  • Szybko wymienne głowice łączą się bezpośrednio z systemem kubków natryskowych  PPS serii 2.0. 
  • Natryskuje pełną gamę powłok samochodowych.
  • Lekki, odporny na uderzenia korpus pistoletu natryskowego.
  • Intuicyjna, ergonomiczna konstrukcja zapewniająca większy komfort.
DATA SHEET
DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Broszura pistoletu natryskowego Performance HVLP Download icon Karta katalogowa pistoletu natryskowego Performance HVLP Download icon Broszura systemu PPS Seria 2.0
Firma: Semicon
Tematyka materiału: 3M, kubki do natrysku, lakierowanie, Performance HVLP, pistolety natryskowe, Semicon,
AUTOR
Źródło
semicon.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"