Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Narzędzia firmy Beta Tools w ofercie dystrybutora TME

Article Image
Oferta TME została rozszerzona o setki produktów firmy Beta Tools. Jest to jeden z prestiżowych, europejskich producentów narzędzi ręcznych mogący się pochwalić blisko stuletnią tradycją oraz obecnością na niemal wszystkich światowych rynkach. Artykuły dostawcy obejmują szeroki wybór przyrządów i akcesoriów wykonywanych według najwyższych standardów.

O tym, jak szeroki jest zakres asortymentu Beta Tools można się przekonać, zapoznając się z ofertą producenta. Należą do nich m.in. narzędzia do prac elektrotechnicznych, przecinaki do drutów i rur, nożyce oraz noże. Firma Beta Tools wytwarza szczypce chwytające z dogodnymi końcówkami przeznaczonymi do obsługi pierścieni osadczych. Dla elektryków i instalatorów dostawca przygotował szereg rozwiązań z dziedziny ściągaczy izolacji, a także zaciskarki do końcówek kablowych, wtyków RJ i złączy koncentrycznych.

Pośród artykułów Beta Tools nie zabrakło również młotków, chwytaków i skrobaków. Można nabyć leżanki warsztatowe, nitownice czy opalarki. Należy podkreślić, że producent posiada szerokie portfolio elementów pomiarowych stanowione przez: taśmy pomiarowe, kątowniki, suwmiarki oraz mikrometry i szczelinomierze. Warte uwagi są przyrządy i akcesoria do prac na wysokościach wraz ze zintegrowanymi elementami asekuracyjnymi.

Artykuły Beta Tools można zakupić w atrakcyjnych cenach, nabywając zestawy narzędziowe. W takiej postaci dostępne są zarówno komplety wkrętaków bądź szczypiec, jak również całe wyposażenie dla prac warsztatowych i monterskich. Dostawca oferuje trwałe kabury, torby i plecaki pozwalające na komfortową pracę w terenie oraz  utwardzane obuwie robocze - buty i półbuty.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Firma: Beta Tools
Tematyka materiału: BETA, narzędzia tnące, szczypce, TME, wkrętaki, zaciskarki
AUTOR
Źródło
tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"