Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wieszak na przewody pomiarowe

Article Image
W ofercie RS Components pojawił bardzo przydatny wieszak na przewody pomiarowe, które zewsząd otaczają nas w warsztatach elektroników.

W miarę zwiększającego się poziomu zaawansowania elektronika rośnie także ilość przewodów pomiarowych (i wszelkich innych) w jego warsztacie. Po pewnym czasie zaczyna się problem nie tylko ze znalezieniem odpowiedniego, choć wiemy, że na pewno mamy go gdzieś w zasobach, ale także z uszkodzeniami przewodów upychanych do szuflad i różnych pojemników. Pomocny w opanowaniu tej kwestii będzie wieszak na przewody przedstawiony na fotografii tytułowej. Po zamocowaniu na ścianie pozwoli na przechowywania przewodów pomiarowych w dziewięciu „przegródkach”. Szczegółowe wymiary przedstawia rysunek z ilustracji 1.

Wymiary wieszaka

Wieszak wykonany jest ze stali i pokryty farbą piecową w kolorze niebieskim, pomarańczowym bądź czarnym. Choć nie jest to część stricte elektroniczna, to na pewno będzie cennym nabytkiem w pracowni każdego elektronika, który pozwoli zapanować nad kłębiącymi się przewodami.

Do pobrania
Download icon Karta katalogowa
Firma:
Tematyka materiału: wieszak na przewody
AUTOR
Źródło
pl.rs-online.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"