Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowy e-book firm Molex i Mouser Electronics

Article Image
Czołowa w branży elektronicznej firma Mouser Electronics ogłasza wydanie nowego e-booka we współpracy z firmą Molex, w którym przedstawia najnowsze rozwiązania pisane opiece zdrowotnej, w tym chirurgię zrobotyzowaną, urządzenia noszone (medical wearables) i interfejsy mózg-komputer. Tytuł tego e-booka brzmi: "Improving Lives with Digital Healthcare" (polepszanie jakości życia dzięki cyfrowej opiece zdrowotnej). Liczba jego stron wynosi trzydzieści.

Współczesne urządzenia medyczne, wyposażone w złożone czujniki, gwarantują istotne postępy w zakresie diagnostyki, monitorowania i terapii. Nowy e-book firm: Mouser Electronics i Molex pomaga zrozumieć zawiłości cyfrowej opieki zdrowotnej, stanowiąc natchnienie do projektowania nowych urządzeń. W jego ramach zawarto użyteczne artykuły, w tym te o nowych rozwiązaniach łączności dla chirurgii zrobotyzowanej, technologii światłowodowej znacząco wspierającej terapie laserowe i interfejsach mózg-komputer, które mogą w przyszłości doprowadzić do „nadludzkiego” poznania.

Przykładowy reprezentant anten ISM firmy Molex

Wszystko to przy 15 produktach firmy Molex, którymi we wspomnianym e-booku są dla przykładu:

  • anteny ISM [1, 2] pracujące w pasmach: 868 MHz i 915 MHz, które można integrować m.in. z aparatami do ablacji mikrofalowej i urządzeniami do terapii diatermicznej,
  • przejściówki Premo-Flex [1, 2] oferujące trwałe, elastyczne połączenia PCB w urządzeniach do monitorowania funkcji życiowych pacjentów, telezdrowiu oraz sprzęcie chirurgicznym. Przejściówki te cechują się maksymalnym obciążeniem prądowym 0,2 A i sprawdzają się w niedużych rozwiązaniach.
Przykładowy reprezentant przejściówek Premo-Flex firmy Molex

Opisany e-book można obejrzeć i pobrać tutaj - jest on napisany w języku angielskim.

Firma: Mouser Electronics
Tematyka materiału: anteny ISM, e-booki, Improving Lives with Digital Healthcare, Molex, Mouser Electronics, Premo-Flex
AUTOR
Źródło
www.mouser.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"