Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Patchcord nieekranowany kategorii 5e z oferty Atel Electronics

Article Image
W dzisiejszym świecie pełnym urządzeń komunikujących się z siecią Internet potrzeba zastosowania “kabla ethernetowego” jest niemalże codziennością.

W razie napotkania potrzeby podłączenia “czegoś” do sieci przy użyciu przewodu z wtyczkami RJ45 potrzebujemy właśnie przewodu znanego powszechnie jako “patchcord”. W ofercie firmy Atel electronics możemy znaleźć przedstawiony na ilustracji tytułowej taki właśnie przewód o długości 5 metrów. Podstawowe jego parametry zawiera tabela 1.

Parametry „patchcordu”

Tabelę tą można podsumować stwierdzeniem, że jest to spełniający wszelkie normy i wymagania patchcord kategorii 5e o długości 5 metrów. 

Choć samodzielne przygotowanie takiego przewodu jest relatywnie proste i posiada duży walor edukacyjny, to jednak jest dobrze jest mieć pod ręką taki “profesjonalny przewód”. Czasem po prostu szkoda czasu i nerwów (-: . W cenie poniżej butelki napoju z orzeszków Coli mamy pewny, działający przewód i w razie problemów z urządzeniem jedno mniej miejsce do sprawdzenia. W ofercie sprzedawcy poza szarym, znajdziemy także wykonanie białe, czarne, czerwone, niebieskie, zielone i żółte pozwalające wprowadzić więcej porządku w często spotykaną gęstwinę przewodów ethernetowych pod stołem.

Firma: Atel Electronics
Tematyka materiału: Przewód “patchcord”
AUTOR
Źródło
www.atel.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"