Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zgodne ze standardem Matter rozwiązania IoT firmy Qorvo

Article Image
Firma Qorvo ogłosiła dostępność jej rozwiązań, które umożliwiają tworzenie aplikacji Internetu Rzeczy (IoT). Rozwiązania te są zgodne ze standardem łączności Matter.

Rozwijany od 2019 roku standard Matter stanowi jednolity sposób integracji rozwiązań, który zapewnia ich interoperacyjność i bezpieczeństwo. Kompatybilne ze standardem rozwiązania Qorvo obejmują technologię ConcurrentConnect, która oferuje szybką i jednoczesną obsługę trzech standardów: Bluetooth Low Energy (BLE), Matter i Zigbee. Mowa tu w szczególności o dwóch układach: QPG6105 - kontrolerze komunikacji dla zastosowań inteligentnego domu i QPG7015M - pierwszym na świecie transceiverze o współbieżności dokonującej się w czasie rzeczywistym. Oba układy umożliwiają bezproblemowe zarządzanie siecią w ramach różnych protokołów. Jak wyjaśnia związany z firmą Qorvo Cees Links:

"Rozwiązania firmy Qorvo łączą w sobie znakomity zasięg i optymalną wydajność baterii (...). Kompatybilne ze standardem Matter rozwiązania (...) są najlepsze w swojej klasie produktów. Dzięki uwzględnieniu pełnej funkcjonalności standardu Bluetooth Low Energy (BLE), a także Zigbee, Qorvo oferuje pełną kompatybilność wsteczną i zabezpieczenie standardu Matter na przyszłość."

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3 oraz na dokumentach pod zdjęciem.

Związany z firmą Qorvo pan Cees Links
DATA SHEET
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja QPG6105 Download icon Dokumentacja QPG7015M
Firma: Qorvo
Tematyka materiału: ConcurrentConnect, Internet Rzeczy, Matter, Qorvo, QPG6105, QPG7015M,
AUTOR
Źródło
qorvo.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"