Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

EAP610-Outdoor: nowy, zewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 6 od TP-Link

Article Image
Jest to urządzenie do budowy sieci standardu Wi-Fi 6 na dużych przestrzeniach. Punkt dostępowy EAP610-Outdoor sprawdza się m.in. na hotelowych tarasach oraz w produkcyjnych halach.

Oferowana przez EAP610-Outdoor przepustowość w pełni gwarantuje stabilne połączenia. Przepustowość ta osiąga 1800 Mb/s - jest to 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz. Obsługa technologii mesh jest gwarantowana. Punkt wspiera standard PoE 802.3af i pasywne PoE (z dołączonym do zestawu injectorem). Dzięki technikom: MU-MIMO i OFDMA dane są transmitowane między wieloma urządzeniami naraz. Dzieje się to przy jednym porcie Gigabit Ethernet. Płynne transmisje audio i wideo są przez punkt dostępowy EAP610-Outdoor oferowane.

Punkt dostępowy EAP610-Outdoor
Punkt dostępowy EAP610-Outdoor

Punkt EAP610-Outdoor implementuje technologię Beamforming do formowania wiązki anteny. Jego funkcja Band Steering odpowiada za wybór optymalnego pasma transmisji. Urządzenie charakteryzuje funkcja Airtime Fairness do promowania użytkowników przesyłających większą liczbę danych - to dlatego starsze urządzenia nie powodują zmniejszenia przepustowości sieci Wi-Fi.

Punkt dostępowy EAP610-Outdoor

Wyposażony w obudowę IP67 punkt może pracować w trudnych warunkach zewnętrznych - w deszczu, przy wietrze itd. Punkt umożliwia tworzenie do 16 sieci Wi-Fi (w znaczeniu odrębnych identyfikatorów SSID). Dla bezpieczeństwa sieci te mogą żądać dostępu przez stronę powitalną, SMS, Facebook, vouchery lub jednorazowe hasła dostępu. Urządzenie współpracuje z platformą Omada SDN.

Punkt dostępowy EAP610-Outdoor
Punkt dostępowy EAP610-Outdoor

Platforma Omada SDN pozwala kompleksowo zarządzać sieciami Wi-Fi i LAN. Jej użytkownik zyskuje nie tylko dużą elastyczność, ale również stabilność, zaawansowane zabezpieczenia oraz wysoką wydajność - wszystko co jest niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach oraz innych branżach.

Punkt EAP610-Outdoor obejmuje pięcioletnia gwarancja producenta.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2.

Punkt dostępowy EAP610-Outdoor
Galeria
DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Dokumentacja punktu dostępowego EAP610-Outdoor Download icon Przewodnik użytkownika punktu dostępowego EAP610-Outdoor Download icon Skrócony przewodnik instalacji punktu dostępowego EAP610-Outdoor Download icon Przewodnik instalacji punktu dostępowego EAP610-Outdoor
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: access point, EAP610-Outdoor, MU-MIMO, punkty dostępowe, TP-Link, Wi-Fi 6
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"