Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Czarny, stylowy, bezprzewodowy: router Archer MR600 firmy TP-Link z obsługą LTE Cat.6 (standard 4G+)

Article Image
Ten przenośny produkt zawsze sprawdza się w terenie. Router można nabyć od kwietnia br. w sieci Plus. Urządzenie przydaje się w miejscach, do których nie dochodzą przewodowe łącza (m.in. na działkach). Jest to tańsze niż satelitarny internet rozwiązanie.

Obsługiwana przez router agregacja pasm zapewnia transfer LTE do 300 Mb/s włącznie. Stabilność połączeń jest w pełni gwarantowana. Archer MR600 posiada dwie anteny LTE. Niezawodny standard Wi-Fi 5 (802.11 ac) jest przez router wspierany. Sieci tego standardu są dużej wydajności - cechuje je transmisja o szybkości sięgającej 1167 MB/s (w pasmach: 2,4 i 5 GHz). Dzieje się to przy 4 portach Gigabit Ethernet. Router zapewnia połączenia Wi-Fi dla maksimum 64 urządzeń. Jest to rozwiązanie z technologią OneMesh dla elastycznych sieci mesh. Router może działać w wielu miejscach. Do jego działania wystarczy karta SIM. Konfiguracja i zarządzanie Archer MR600 są niezwykle proste dzięki mobilnej aplikacji TP-Link Tether.

Router Archer MR600
Router Archer MR600

Router jest dostępny w sieci Plus. Sieć oferuje Archer MR600 na raty m.in. z abonamentem za 50 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) lub w ramach oferty "Weź Na Próbę" (z testem usług i urządzeń przez 15 dni). Rabat na router przesługuje w programie smartDOM za 25 zł na miesiąc - pod warunkiem wykupienia oferty głosowej za minimum 44,90 zł miesięcznie.

Urządzenie obejmuje trzyletnia gwarancja producenta.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Galeria
DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Archer MR600 Download icon Skrócony przewodnik instalacji Archer MR600 Download icon Przewodnik użytkownika Archer MR600
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Archer MR600, LTE Cat.6, routery, TP-Link, TP-Link Tether, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"