Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tapo C110 - niezawodna kamera do monitoringu domowego od firmy TP-Link

Article Image
W ofercie firmy TP-Link znajduje się kamera Tapo C110, która została zaprojektowana na potrzeby monitoringu domowego. Kamerę tą cechują nowoczesne rozwiązania z trwałością oraz bardzo prostą obsługą. Jest to doskonały wybór dla osób, które martwią się o bezpieczeństwo własnych nieruchomości (w pracy, na urlopie itd.).

Dzięki rozdzielczości 3 Mpx (1296p) i wysokiej jakości obrazu, wszystkie nagrania wideo są jednoznaczne i wyraźne, co umożliwia sprawną identyfikację wielu szczegółów, w tym intruzów (np. włamywaczy), których wykrywa znajdujący się w Tapo C110 czujnik ruchu. Wszelkie niepożądane ruchy oraz aktywności są natychmiast odnotowywane, o czym użytkownik dowiaduje się przez powiadomienia. Oparty na podczerwieni 850 nm i automatycznym filtrze barwy tryb nocny umożliwia detekcję obiektów i osób w odległości do 9 m, w całkowitej ciemności lub przy kiepskim oświetleniu. Dostępny w kamerze alarm świetlny oraz dźwiękowy skutecznie odstrasza nieproszonych gości.

Kamera Tapo C110

Do zapisu nagrań można zastosować kartę microSD o maksymalnej pojemności 256 GB - dzięki niej można przechowywać do 512 godzin (21 dni) nagrań. Występujące w kamerze: głośnik i mikrofon umożliwiają prowadzenie dwukierunkowej transmisji audio np. w celu upomnienia bawiących się w domu dzieci. Wszystko to przy konfiguracji i obsłudze z poziomu mobilnej aplikacji Tapo (na systemy: Android oraz iOS), która gwarantuje dostęp do monitoringu oraz wszystkich funkcji kamery.

Kamera Tapo C110

Integracja z usługami: Asystent Google i Amazon Alexa jest w funkcjonalność Tapo C110 wliczona. Urządzenie obejmuje dwuletnia gwarancja producenta. Jego instalacja jest niezwykle intuicyjna - zajmuje ona mało czasu niezaawansowanym użytkownikom.

Galeria
Do pobrania
Download icon Dokumentacja kamery Tapo C110 Download icon Przewodnik użytkownika kamery Tapo C110 Download icon Przewodnik instalacji kamery Tapo C110
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Asystent Google, Amazon Alexa, Tapo C110, TP-Link, kamery IP, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
www.tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"