Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Podłączana do portu USB karta sieciowa DWA-X1850 firmy D-Link wspierająca standard Wi-Fi 6

Article Image
Znana z sieciowych rozwiązań firma D-Link oferuje dołączaną do portu USB kartę DWA-X1850, która zapewnia szybkie i bezpieczne połączenia w standardzie Wi-Fi 6. Mająca kształt pendrive'a karta umożliwia płynne strumieniowanie filmów w rozdzielczościach: 4K i 8K. Błyskawiczne pobieranie dużych plików jest wspomnianą kartą gwarantowane. Nieprzerwane rozmowy wideo i rozgrywki online również. Biurowe oraz domowe sieci wprost korzystają z potencjału DWA-X1850.

Obsługiwany przez kartę standard Wi-Fi 6 umożliwia wymianę danych z szybkościami: do 574 Mbit/s - w paśmie 2,4 GHz i do 1200 Mbit/s - w paśmie 5 GHz. Dostępne w DWA-X1850 techniki: MU-MIMO i OFDMA znacząco tą wymianę zwiększają. Wiele urządzeń naraz może niezawodnie współpracować z opisywaną kartą. Wszystko to przy standardzie szyfrowania WPA3. Przełączanie się między pasmami standardu Wi-Fi 6 jest w możliwości karty wliczone. 

Bezprzewodowa karta sieciowa DWA-X1850
Bezprzewodowa karta sieciowa DWA-X1850

Dzięki preinstalowanemu oprogramowaniu, DWA-X1850 można używać po podłączeniu do portu USB - jest to urządzenie "plug and play". Lekka i kompaktowa obudowa zapewnia wygodę korzystania z karty. Zgodność z portami USB 3.2 Gen 1 w pełni sprzyja korzystaniu z maksymalnych szybkości wymiany danych. Produkt jest przeznaczony do użytku wewnętrznego.

Bezprzewodowa karta sieciowa DWA-X1850
Bezprzewodowa karta sieciowa DWA-X1850

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja karty DWA-X1850
Firma: D-Link
Tematyka materiału: bezprzewodowe karty sieciowe, D-Link, DWA-X1850, MU-MIMO, USB, Wi-Fi 6
AUTOR
Źródło
eu.dlink.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"