Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tapo C210 - obrotowa kamera do monitoringu wewnętrznego od firmy TP-Link

W ofercie firmy TP-Link znajduje się kamera Tapo C210, która została zaprojektowana na potrzeby monitoringu wewnętrznego. Kamerę tą cechują nowoczesne rozwiązania razem z trwałością oraz bardzo prostą obsługą. Jest to idealny wybór dla osób, które martwią się o bezpieczeństwo własnych nieruchomości podczas swojej nieobecności (w pracy, na urlopie itd.).
Article Image

Dzięki rozdzielczości 3 Mpx, szerokokątnemu obiektywowi i możliwości wykonywania obrotów o 360° w poziomie oraz 114° w pionie, wszystkie nagrania wideo są jednoznaczne i wyraźne, co umożliwia sprawną identyfikację różnych szczegółów, w tym intruzów z zewnątrz (m.in. włamywaczy), których błyskawicznie wykrywa znajdujący się w Tapo C210 czujnik ruchu. Wszelkie niepożądane ruchy oraz aktywności są od razu odnotowywane, o czym użytkownik dowiaduje się poprzez powiadomienia. Oparty na podczerwieni 850 nm oraz automatycznym filtrze barwy tryb nocny w całości umożliwia detekcję obiektów i osób w odległości do 9 m, w całkowitej ciemności lub przy kiepskim oświetleniu. Dostępny w kamerze alarm świetlny i dźwiękowy skutecznie odstrasza przy tym nieproszonych gości.

Kamera Tapo C210

Do zapisu nagrań można zastosować kartę microSD o maksymalnej pojemności 256 GB (dzięki niej można przechowywać do 512 godzin (21 dni) nagrań), a występujące w kamerze: głośnik i mikrofon umożliwiają prowadzenie dwukierunkowej transmisji audio np. w celu upomnienia bawiących się w domu dzieci. Wszystko to przy konfiguracji i obsłudze z poziomu napisanej na systemy: Android i iOS mobilnej aplikacji Tapo, która gwarantuje dostęp do monitoringu i wszystkich funkcji kamery, a także trybie prywatnym wstrzymującym rejestrację nagrań dla zapewnienia sfery intymności.

Kamera Tapo C210

Integracja z usługami: Asystent Google i Amazon Alexa jest w funkcjonalność Tapo C210 wliczona. Urządzenie obejmuje dwuletnia gwarancja producenta. Jego instalacja jest niezwykle intuicyjna - zajmuje ona mało czasu niezaawansowanym użytkownikom.

DATA SHEET
Tematyka materiału: Asystent Google, Amazon Alexa, Tapo C210, TP-Link, kamery IP, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
www.tp-link.com
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"