Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tapo C210 - obrotowa kamera do monitoringu wewnętrznego od firmy TP-Link

Article Image
W ofercie firmy TP-Link znajduje się kamera Tapo C210, która została zaprojektowana na potrzeby monitoringu wewnętrznego. Kamerę tą cechują nowoczesne rozwiązania razem z trwałością oraz bardzo prostą obsługą. Jest to idealny wybór dla osób, które martwią się o bezpieczeństwo własnych nieruchomości podczas swojej nieobecności (w pracy, na urlopie itd.).

Dzięki rozdzielczości 3 Mpx, szerokokątnemu obiektywowi i możliwości wykonywania obrotów o 360° w poziomie oraz 114° w pionie, wszystkie nagrania wideo są jednoznaczne i wyraźne, co umożliwia sprawną identyfikację różnych szczegółów, w tym intruzów z zewnątrz (m.in. włamywaczy), których błyskawicznie wykrywa znajdujący się w Tapo C210 czujnik ruchu. Wszelkie niepożądane ruchy oraz aktywności są od razu odnotowywane, o czym użytkownik dowiaduje się poprzez powiadomienia. Oparty na podczerwieni 850 nm oraz automatycznym filtrze barwy tryb nocny w całości umożliwia detekcję obiektów i osób w odległości do 9 m, w całkowitej ciemności lub przy kiepskim oświetleniu. Dostępny w kamerze alarm świetlny i dźwiękowy skutecznie odstrasza przy tym nieproszonych gości.

Kamera Tapo C210

Do zapisu nagrań można zastosować kartę microSD o maksymalnej pojemności 256 GB (dzięki niej można przechowywać do 512 godzin (21 dni) nagrań), a występujące w kamerze: głośnik i mikrofon umożliwiają prowadzenie dwukierunkowej transmisji audio np. w celu upomnienia bawiących się w domu dzieci. Wszystko to przy konfiguracji i obsłudze z poziomu napisanej na systemy: Android i iOS mobilnej aplikacji Tapo, która gwarantuje dostęp do monitoringu i wszystkich funkcji kamery, a także trybie prywatnym wstrzymującym rejestrację nagrań dla zapewnienia sfery intymności.

Kamera Tapo C210

Integracja z usługami: Asystent Google i Amazon Alexa jest w funkcjonalność Tapo C210 wliczona. Urządzenie obejmuje dwuletnia gwarancja producenta. Jego instalacja jest niezwykle intuicyjna - zajmuje ona mało czasu niezaawansowanym użytkownikom.

DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Dokumentacja kamery Tapo C210 Download icon Przewodnik użytkownika kamery Tapo C210 Download icon Skrócony przewodnik instalacji kamery Tapo C210
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Asystent Google, Amazon Alexa, Tapo C210, TP-Link, kamery IP, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
www.tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"