Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Niezarządzalny przełącznik sieciowy DMS-106XT firmy D-Link z sześcioma wydajnymi portami Gigabit Ethernet

Article Image
Do oferty firmy D-Link - czołowego lidera rozwiązań sieciowych na świecie, został wprowadzony niezarządzalny przełącznik sieciowy DMS-106XT, który odznacza się sześcioma portami Gigabit Ethernet (jeden 10G oraz pięć 2,5G) i jest przeznaczony dla sektora MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa) oraz użytkowników indywidualnych oczekujących rozwiązań zwiększających wydajność połączeń sieciowych niedużym kosztem zwłaszcza przez eliminację wąskich gardeł w transmisji danych.

Dostępny we wspomnianym przełączniku tryb Turbo, dedykowany wrażliwym czasowo aplikacjom, znacząco zmniejsza opóźnienia, umożliwiając, w ramach QoS (ang. Quality of Service), nadawanie ruchowi sieciowemu zadanych priorytetów szczególnie dla zapewnienia nieprzerwanych transmisji wideo jakości 4K/8K. Dowolne sieci szkieletowe i pamięci masowe NAS są DMS-106XT w pełni pisane tak samo jak punkty dostępowe obsługujące standard Wi-Fi 6, np.: DAP-X2850 lub DBA-X2830P - dla dwóch pierwszych zastosowań przewidziany został port 10G, natomiast dla pozostałych porty 2,5G. Wszystko to przy wstecznej kompatybilności ze starszymi urządzeniami i okablowaniem, dzięki której instalacja przełącznika nie wymaga stosowania nowych rozwiązań, co istotnie zwiększa możliwości jego użycia w sieciach domowych i firmowych.

Przełącznik DMS-106XT

Jest to solidnie wykonane urządzenie z chłodzeniem pasywnym, które charakteryzuje się wytrzymałą, aluminiową obudową w szarym, matowym kolorze zapewniającą ciche działanie.

Spora funkcjonalność to cecha zasadnicza DMS-106XT - zdobywcy nagród: Red Dot Award oraz Good Design Award.

Przełącznik DMS-106XT

Więcej informacji pod adresami: eu.dlink.com i www.dlink.com

Wideo
Firma: D-Link
Tematyka materiału: D-Link, DMS-106XT, Gigabit Ethernet, przełączniki sieciowe, punkty dostępowe, WiFi 6
AUTOR
Źródło
eu.dlink.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"