Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma TP-Link prezentuje nowe urządzenia Smart Home z serii Tapo

Article Image
Gniazdko Mini Smart Plug WiFi P110, taśma LED Smart WiFi L900-5 i żarówka WiFi L520E - oto najnowsze urządzenia z serii Tapo firmy TP-Link, które sprawią, że Twój dom stanie się funkcjonalny (jest to rozbudowa portfolio Tapo).

W przypadku Mini Smart Plug WiFi P110 użytkownik może łatwo zarządzać dołączanym do gniazdka sprzętem elektronicznym, monitorować zużycie energii (co przekłada się na niższe rachunki za prąd) oraz tworzyć harmonogramy, dzięki którym o konkretnej godzinie automatycznie zostaną włączone lub wyłączone określone urządzenia (nie trzeba się dłużej martwić o zostawione w domu włączone żelazko, czy nieprzykręcony grzejnik, jak również można odstraszać włamywaczy załączając światło o wybranej porze, by maskować nieobecność domowników). Gniazdo to jest sterowane w oparciu o WiFi i ma kompaktową obudowę, która nie utrudnia dostępu do pozostałych gniazdek (zwłaszcza tych, które z nim sąsiadują).

Gniazdko Mini Smart Plug WiFi P110

Z kolei LED Smart WiFi L900-5 to pięciometrowej długości taśma LED typu 3M pozwalająca zmieniać kolory w pełnej palecie barw RGB, sprawiając, że pomieszczenia stają się klimatyczne i nastrojowe. W szczególności możliwość ustawiania harmonogramów i timera pozwala kontrolować sposób oraz częstotliwość zmian tych kolorów (m.in. w celu migotania w rytm muzyki) wraz z jasnością świecenia.  Wszystko to przy prostym i nieinwazyjnym montażu oraz możliwości przycinania i stosowania w wielu miejscach (wygląd taśmy jest nienaganny).

Taśma LED Smart WiFi L900-5
Taśma LED Smart WiFi L900-5

Ostatnie urządzenie, żarówka WiFi L520E, emituje światło o temperaturze 4000K i strumieniu równym 806 lm, mając za zadanie imitować oświetlenie naturalne. Podobnie jak pozostałe żarówki serii Tapo jej gwint stanowi typ E27. W trybie oszczędzania energii żarówka ta pobiera jedynie 0,2 W mocy, co sprawia, że jest to oszczędne i ekologiczne rozwiązanie szczególnie dla roztargnionych osób, które zapominają wyłączać światło przed wyjściem z domu - ich błąd można z łatwością naprawić dzięki dedykowanej smartfonom i tabletom aplikacji Tapo, która zapewnia intuicyjne i zdalne zarządzenie L520E (włączanie i wyłączanie światła, regulacja jego jasności, ustawianie scen, monitoring zużycia energii, tworzenie harmonogramów - użytkownik ma pełną kontrolę nad żarówką zgodnie ze swoim trybem życia oraz długością dnia). 

Żarówka Wi-Fi L520E

Wszystkie urządzenia cechuje bardzo prosta instalacja i zarządzanie. Do komunikacji z urządzeniami serii Tapo wymaga jest tylko sieć WiFi bądź usługa głosowa taka jak: Amazon Alexa czy Asystentem Google. Gniazdko kosztuje ok. 70 zł brutto, podczas gdy za żarówkę zapłacić trzeba ok. 45 zł brutto, a za taśmę ok. 90 zł brutto.

Każde urządzenie zostało objęto 24-miesięczną gwarancją producenta. 

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2, link 3

Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Gniazdko Mini Smart Plug WiFi P110, Smart Home, Tapo, taśma LED Smart WiFi L900-5, TP-Link, żarówka WiFi L520E
AUTOR
Źródło
www.tp-link.com/pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"