Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tapo C320WS - kamera do monitoringu zewnętrznego z kolorowym trybem nocnym od TP-Link

Article Image
W ostatnim czasie firma TP-Link rozszerzyła swoją ofertę o najnowszą kamerę C320WS serii Tapo do monitoringu zewnętrznego, którą cechują nowoczesne rozwiązania oraz trwałość i prosta obsługa.

Powyższy produkt stanowi doskonały wybór dla osób, które martwią się o bezpieczeństwo swojego domu podczas własnej nieobecności (w pracy, na urlopie itd.). Jest to możliwe dzięki rozdzielczości 2K QHD (2560×1440 px) oraz wysokiej jakości obrazu niezależnej od pory dnia i pogody. Dostępny w kamerze wysokoczuły przetwornik Starlight tylko ułatwia wspomniane zadanie, w szczególności gdy oświetlenie jest słabe. Urządzenie wyposażono w zaawansowany czujnik ruchu, który bezzwłocznie powiadamia użytkownika o niepożądanych ruchach bądź aktywnościach, w tym o wtargnięciach na teren posesji, przekroczeniu wyznaczonej granicy oraz sabotażu C320WS (w ostatnim przypadku zostaje dodatkowo włączona syrena i alarm świetlne odstraszające nieproszonych gości). Wszystkie zdarzenia są prezentowane na mobilnych urządzeniach. Co więcej, rejestrowane nagrania można zapisywać na karcie microSD o pojemności do 256 GB włącznie.

Kamera Tapo C320WS

Oprócz tego występuje tryb nocny zapewniający barwne wideo w warunkach zmierzchu. Dodatkowo kamera zapewnia dwustronną rozmowę np. z kurierem, który przywiózł paczkę (można go poprosić o jej zostawienie bezpośrednio przed drzwiami). Jej konfiguracja i obsługa jest przy tym intuicyjna - przewidziana na system Android oraz iOS aplikacja Tapo pozwala na szybką i samodzielną instalację urządzenia oraz efektywne jego zarządzanie (w szczególności obsługuje ona do 32 kamer i pozwala na podgląd z czterech różnych urządzeń na jednym ekranie).

Istnieje możliwość integracji produktu z Asystentem Google i Amazon Alexa (jest on tym samym sterowany głosowo).

Model C320WS może łączyć się zarówno z sieciami Ethernet, jak i WiFi, co daje większy wybór miejsc do jego instalacji (w zestawie znajduje się komplet montażowy).

Jego pyłoszczelność i odporność jest zadana klasą IP66.

Wyrób można nabyć za ok. 260 zł brutto (stan na dzień 22.11.2021 r.). Obejmuje go dwuletnia gwarancja.

Kamera Tapo C320WS
Kamera Tapo C320WS
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: Asystent Google, Amazon Alexa, Ethernet, IP66, Kamera IP, microSD, QHD, Starlight, Tapo, Tapo C320WS, TP-Link, Wi-Fi
AUTOR
Źródło
www.tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"