Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

NB-JD575 - dwustronny moduł fotowoltaiczny N-TOPCon firmy Sharp Electronics o zwiększonej mocy

Article Image
Ten wyjątkowy moduł uwzględnia 144 ogniwa half-cut typu N M10 oraz 16 bussbarów. Charakteryzuje go współczynnik dwustronności 80% oraz wydajność rzędu 22,26%.

Nadzwyczaj wysoka moc oraz wydajność technologii N-TOPCon przekładają się wspólnie na lepszą produkcję energii elektrycznej, co czyni moduł bardziej opłacalnym dla użytkowników. Gwarantowany jest rewelacyjny współczynnik temperaturowy mocy wyjściowej -0,30%/°C, w całości przekładający się na przecudowną wydajność, zwłaszcza w wyższych temperaturach otoczenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli weźmie się pod uwagę nieprzerwany przyrost tejże temperatury na świecie. Opisywany moduł jest odporny na efekt LID, co minimalizuje ryzyko utraty zasilania. Jego wymiary to: 2,278×1,134 m, wliczając aluminiową ramę o grubości: 3 cm. Przednia i tylna warstwa szkła mają grubość 2 mm, a cały moduł waży 32,5 kg. Nadaje się on do różnych zastosowań, w tym do instalacji wolnostojących. Poddano go przeróżnym testom odporności m.in na amoniak, mgłę solną, piasek i PID.

Więcej informacji pod adresem: sharp.pl

Wideo
Firma: Sharp Electronics
Tematyka materiału: moduły fotowoltaiczne, NB-JD575, N-TOPCon, ogniwa fotowoltaiczne, ogniwa half-cut, Sharp Electronics
AUTOR
Źródło
sharp.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"