Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Taśmy PPI Adhesive Product już dostępne w TME

Article Image
Firma PPI Adhesive Products rozpoczęła działalność w 1970 w Irlandii, a jej produkty w pełni eksportowane są do niemal aż 60 krajów na całym świecie. Są chętnie wybierane przez specjalistów, bowiem spełniają dużo norm międzynarodowych np. EN, VDE, DIN, BSS, IEC, ASTM, UL, MIL, AFERA i CEN. Firma widnieje także w systemie jakości ISO o numerze standardu 9001:2015.

Firma PPI Adhesive Products produkuje: taśmy samoprzylepne, laminaty oraz wykrojniki dla szerokiego zakresu zastosowań, które są nieodzownym wyposażeniem specjalistów z branży elektrycznej i elektronicznej. Firma oferuje nie tylko popularne i powszechnie znane taśmy, w szczególności elektrotechniczne, ale też szeroki wybór taśm specjalistycznych, powstałych z myślą dla przemysłu. Co więcej, oferowane przez PPI Adhesive Products produkty wypełniają surowe wymogi techniczne z branż: lotniczej, motoryzacyjnej oraz medycznej. W ofercie TME znajdują się taśmy ekranujące, elektroizolacyjne, elektroprzewodzące i maskujące.

Katalog TME z produktami PPI Adhesive Products jest dostępny tutaj.

Firma: Transfer Multisort Elektronik (TME)
Tematyka materiału: PPI Adhesive Products, taśmy, taśmy ekranujące, taśmy elektroizolacyjne, TME, Transfer Multisort Elektronik
AUTOR
Źródło
tme.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"