Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

15. edycja promocji DigiWish Giveaway firmy Digi-Key Electronics

Article Image
W trwającej od 1 do 24 grudnia 2023 roku promocji DigiWish Giveaway można posiąść wybrane przez siebie produkty od Digi-Key Electronics. Żeby wziąć udział, w promocji, należy wybrać jeden produkt dostępny w magazynach Digi-Key Electronics o wartości do 100 USD i umieścić komentarz lub post z własnym życzeniem w serwisie Facebook, Instagram lub Twitter, używając hasztaga #DigiWish.

Każdego dnia z listy kwalifikujących się do promocji kandydatów zostanie wylosowane jedno nazwisko, co daje w sumie 24 zwycięzców. Wszyscy uczestnicy promocji wezmą także udział, nie inaczej, w wielkim losowaniu wartości pieniężnej 500 USD, do wydania na zakupy w Digi-Key Electronics. Udział w promocji DigiWish Giveaway nie wymaga dokonania zakupu, choć z drugiej strony nie jest dostępna w miejscach, w których jest to zabronione przepisami prawa i tylko nimi. Warto pamiętać, że firma Digi-Key Electronics nie może przyznać nagród w formie produktów, które objęto restrykcjami eksportowymi w państwie uczestnika. Co więcej, posty uczestników promocji DigiWish Giveaway napisane w mediach społecznościowych muszą na pewno być publiczne, aby umożliwić zebranie zgłoszeń.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: akcje promocyjne, Digi-Key Electronics, DigiWish Giveaway, media społecznościowe, promocje, Święta Bożego Narodzenia
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"