Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Portal element14 rozpoczyna wyzwanie projektowe «Screen2Scream»

Article Image
Celem wyzwania projektowego "Screen2Scream" jest zachęta do tego, by świętować Halloween. Osoby, które pragną dołączyć do wyzwania muszą zbudować "upiorny", w istocie, projekt inspirowany ulubionym filmem lub programem. Będą oni mieli szansę na wygranie smakołyków - bez psikusów.

Aby wziąć udział w wyzwaniu, należy do 10 listopada 2023 roku opublikować post, który dość dokładnie przedstawi projekt w ramach dedykowanego bloga, w wątku: "Halloween - Projects and Videos". Oczekiwane są wysokiej jakości filmy oraz zdjęcia, a nadsyłane zgłoszenia będą oceniane na podstawie choćby przytoczonego postu. Dla najlepszego z postów przewidziano nagrodę w postaci zestawu: "Ultimate Horror Movie Fright-Night-In Kit", na który składają się: projektor HD do kina domowego, maszyna do popcornu, zdrapywalny plakat "Top 100 Horror Movies", a także kolekcja wybranych horrorów na płytach DVD. Projektanci biorący udział w wyzwaniu mogą zainspirować się swoimi ulubionymi filmami, wytwarzając takie projekty jak: działająca pułapka z "Pogromców duchów", miecz świetlny z "Gwiezdnych wojen", tricorder z serialu "Star Trek" i odtworzenie sceny z lampkami choinkowymi z serialu "Stranger Things".

Logo portalu element14

Jak krótko tłumaczy pracujący dla portalu element14 Senior Specialist Community Programs, Phil Hutchinson:

"Halloween jest wspaniałą okazja do prezentacji kreatywności (...). Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nasza społeczność przełoży coś ze swojego ulubionego filmu lub programu na ekscytujący, oryginalny projekt elektroniczny”.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Phil Hutchinson - pracujący dla portalu element14 Senior Specialist Community Programs
Wideo
Firma: element14
Tematyka materiału: DVD, element14, Halloween, Phil Hutchinson, wydarzenia, wyzwania projektowe
AUTOR
Źródło
element14.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"