Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Opaska telemedyczna SiDLY ze statusem wyrobu medycznego

Article Image
Firma SiDLY otrzymała certyfikat medyczny klasy IIa na własną opaskę telemedyczną stosowaną w teleopiece. Jest to rewelacyjne potwierdzenie tego, że wytwarzana przez firmę opaska to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu można zrealizować rzetelne pomiary parametrów życiowych. To nadzwyczaj kluczowe dla adekwatnej oceny stanu zdrowia pacjenta oraz podjęcia właściwych kroków w sytuacji wystąpienia zagrożenia, dla zdrowia i życia.

Dzięki zyskaniu przez opaskę telemedyczną SiDLY statusu wyrobu medycznego możliwe jest jej legalne stosowanie w: placówkach medycznych oraz szpitalach w zakresie monitorowania zdrowia pacjentów. Wspomniana opaska spełnia restrykcyjne wymogi MDR, umożliwiając, na dobrą sprawę, podjęcie zasadniczych kroków w sytuacji wystąpienia zagrożenia dla zdrowia i życia. W efekcie można być pewnym, że produkt spełnia najwyższe standardy jakości, czy też bezpieczeństwa, a zespoły medyczne zyskują dostęp do wiarygodnych danych, na podstawie których może podejmować decyzje i postawić diagnozę medyczną.

Logo firmy SiDLY

Jak wyjaśnia prezes firmy SiDLY, Edyta Kocyk:

"Certyfikacja medyczna opaski telemedycznej otwiera istotne możliwości dla wszystkich! Od teraz zdrowie każdego użytkownika opaski może być przez całą dobę monitorowane, ażeby w szybkim tempie móc zareagować."

Więcej informacji pod adresem: sidly.eu

Pani Edyta Kocyk - prezes firmy SiDLY
Wideo
Firma: SiDLY
Tematyka materiału: certyfikacje, opaski telemedyczne, SiDLY, teleopaski, wyroby medyczne, zdalna opieka medyczna
AUTOR
Źródło
sidly.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"