Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Digi-Key Electronics ogłasza doroczny konkurs «Back2School 2023»

Article Image
Popularny konkurs z nagrodami Back2School daje studentom możliwości otrzymania bonu o wartości 1000 dolarów, który można wykorzystać do zakupu wszystkiego co, w istocie, służy tworzeniu rozwiązań nowej generacji. Do zdobycia jest w sumie 9 nagród pieniężnych, a laureaci "Back2School 2023" zostaną wybrani w drodze losowania.

W organizowanym przez firmę Digi-Key Electronics konkursie może wziąć udział ten student, który posiada aktywny akademicki adres e-mail. Trzech zdobywców drugiej nagrody otrzyma bon o wartości 500 dolarów. Z kolei pięciu zdobywców trzeciej nagrody zyska bon o wartości 250 dolarów. Wszyscy zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 15 listopada 2023 r. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać pomiędzy 5 września, a 30 października 2023 roku. Jak mówi, w zwięzły sposób, dyrektor programu akademickiego w firmie Digi-Key Electronics, Y.C. Wang:

"Cieszymy się z obwieszczenia wyczekiwanego przez wielu konkursu «Back2School 2023». Z dumą stwierdzamy, że konkurs ten ma zapewnić studentom: narzędzia, produkty oraz zasoby wymagane do przyspieszenia postępów m.in. na zajęciach (...). Nieustannie angażujemy się w promocję rozwoju i wsparcie studentów, którzy budują rozwiązania nowej generacji".

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Y.C. Wang - dyrektor programu akademickiego w firmie Digi-Key Electronics
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: Back2School, Digi-Key Electronics, konkursy, studenci, wydarzenia, Y.C. Wang
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"