Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Digi-Key Electronics rozszerzyła własną ofertę o produkty nowych dostawców w pierwszej połowie 2023 roku

Article Image
Jak informuje Digi-Key Electronics w pierwszych dwóch kwartałach 2023 roku bardzo szybko poszerzono portfolio firmy o rozwiązania blisko 300 nowych dostawców, i to w ramach platformy handlowej, jak również programu realizacji zamówień poprzez Digi-Key Electronics. Wszystkie nowe produkty są już dostępne w magazynach firmy - tzn. przygotowane są do natychmiastowej wysyłki do każdego chętnego klienta.

Wśród 300 nowych dostawców można wyróżnić firmy: Alps Alpine, Ambiq Micro, AmphenolHelukabel czy ZETTLER Magnetics. Wieloletni dostawcy również wzbogacają portfolio Digi-Key Electronics o nowe rozwiązania. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem elektroniki od ponad 2400 wiodących w branży dostawców. Stale poszerza różnorodność produktów, dzięki platformie handlowej, która stanowi źródło wielu z innowacji technologicznych. Korzystając z nowoczesnego magazynu oraz centrum logistycznego, program realizacji zamówień poprzez Digi-Key Electronics łączy możliwości magazynu 3PL (tzn. niezależnego dostawcy logistyki) i globalnej bazy klientów z innowacyjną witryną internetową do realizacji zamówień oraz masy transakcji na żądanie.

Logo firmy Digi-Key Electronics

Jak wspomina wiceprezes ds. globalnego rozwoju biznesu w firmie Digi-Key Electronics, Mike Slater:

"Firma Digi-Key Electronics skupia się na wdrażaniu najnowszych, jak również najbardziej, na dobrą sprawę, innowacyjnych technologii, aby zapewnić szeroki ich wybór. Stale analizujemy nasze portfolio dostawców, żeby: wypełniać luki technologiczne i dawać rozwiązania zgodne z przepisami obowiązującymi w wielu miejscach świata."

Więcej informacji pod adresem: digikey.pl

Pan Mike Slater - wiceprezes ds. globalnego rozwoju biznesu w firmie Digi-Key Electronics
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: Alps Alpine, Ambiq Micro, Amphenol, Digi-Key Electronics, HELUKABEL, Zettler Magnetics.
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"