Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Digi-Key Electronics prezentuje trzeci sezon serii filmów «City Digital»

Article Image
Firma Digi-Key Electronics udostępniła trzeci sezon filmów z serii "City Digital", która przedstawia ewolucję oraz przyszłość Internetu rzeczy (IoT) w branży motoryzacyjnej. Trzyodcinkowa seria - sponsorowana przez firmę Analog Devices (ADI), zagłębia się w przyszłość technologii motoryzacyjnej, badając to, jak elektryfikacja, jak też i pojazdy autonomiczne zmieniają koncepcje dotyczące przyszłości dojazdów do pracy.

Pierwszy film z serii "City Digital" o tytule: "Evolution in Mobility" przedstawia krótko historię przemysłu motoryzacyjnego, demonstrując: postęp na przestrzeni ostatnich kilku dekad oraz kierunek zmian czy innowacji technologicznych. Z kolei drugi film zwany "Powering the Road Ahead" prezentuje wzrastające zapotrzebowanie na stacje ładowania w szeregu miast. Trzeci film zwany "Creating a Sustainable Driving Experience" pokazuje to, jak miasta w przyszłości będą współpracować z producentami samochodów, żeby wspierać zrównoważoną produkcję, magazynowanie energii i łączność nowej generacji.

Logo firmy Digi-Key Electronics

Jak przedkłada kierownik ds. marketingu partnerskiego i Internetu Rzeczy (IoT), w firmie Digi-Key Electronics, Kelsie McMillin:

"W ciągu ostatnich 10 lat nastąpiło zacieśnienie zależności między Internetem Rzeczy (IoT), a motoryzacją. Co roku pojawia się coraz więcej rozwiązań elektronicznych w pojazdach, takich jak: łączność mobilna, systemy monitorowania środowiska jazdy i radary. Dzięki współpracy z firmami takimi jak Analog Devices, możemy dostarczać inżynierom i projektantom produkty z narzędziami, których potrzebują, aby przyspieszyć rozwój branży motoryzacyjnej."

Seria filmów "City Digital" jest dostępna tutaj.

Pani Kelsie McMillin - kierownik ds. marketingu partnerskiego i Internetu rzeczy (IoT)
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: ADI, Analog Devices, Digi-Key Electronics, Internet Rzeczy, Kelsie McMillin, serie filmów
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"