Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Obudowy elektroniczne serii 1455F i 1555F od Hammond Manufacturing w ofercie SOS electronic

Article Image
Produkowana przez Hammond Manufacturing seria 1555F obudów plastikowych jest standardem w branży. Są to solidne obudowy o eleganckim wyglądzie, ze specjalnym miejscem m.in. na naklejkę z opisem, albo do zabezpieczenia przycisków na przednim panelu. Seria obudów 1455F to z kolei bestseller wśród obudów aluminiowych.

Serie 1455F i 1555F obejmują obudowy z kołnierzem montażowym i jednolitym wyglądem. Z punktu widzenia użytkowników, ich własności są takie jak w seriach podstawowych, tj. 1455 i 1555. Kluczowa różnica polega na tym, że, dzięki zintegrowanemu kołnierzowi, ich montaż na ścianie jest niezwykle prosty i praktyczny. W serii 1555F znalazło się 8 nowych rozmiarów, co razem daje 23 dostępne wielkości obudów elektronicznych, wliczając w to maksymalną, czyli: 24×18×6,1 cm. Można wybrać wersję wykonaną z tworzywa sztucznego ABS lub odpornego w całości na promieniowanie UV poliwęglanu (PC), który nadaje się do użytku zewnętrznego. W serii aluminiowej 1455F wprowadzono 4 nowe rozmiary, co łącznie daje, wraz z 2 istniejącymi, 6 wielkości do: 16×10,3×12,3 cm. 

Logo firmy SOS electronic

Jak wyjaśnia specjalista ds. produktu w firmie SOS electronic, Martin Brestovič:

"Każda obudowa elektroniczna Hammond Manufacturing ma 4 śruby ze stali nierdzewnej, do montażu obudowy. Montuje się ją od strony dolnej, dzięki czemu z góry nie widać żadnych, na dobrą sprawę, połączeń. Konieczne jest zabezpieczenie śrub do montażu na ścianie w sposób zależny od rodzaju materiału, do którego mocowany jest kołnierz."

Więcej informacji pod adresem: soselectronic.com

Firma: SOS electronic
Tematyka materiału: aluminium, Hammond, Martin Brestovič, obudowy elektroniczne, SOS electronic, tworzywa sztuczne
AUTOR
Źródło
soselectronic.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"