Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Sharp Electronics ogłasza wprowadzenie wydłużonej gwarancji na czarne moduły fotowoltaiczne

Article Image
Od dnia 1 czerwca 2023 roku nabywcy czarnych wersji monokrystalicznych modułów fotowoltaicznych: NU-JC410B i NU-JC415B korzystają z bezprecedensowej gwarancji obowiązującej przez 25 lat. Oba moduły zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o instalacjach dachowych na budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

Dzięki niedużym wymiarom, moduły fotowoltaiczne NU-JC410B i NU-JC415B nie przysparzają problemów w czasie transportu, obsługi i instalacji. Czarne moduły to eleganckie rozwiązanie dla tych, którym zależy na estetyce systemów fotowoltaicznych. Moduł NU-JC410B zapewnia imponującą moc 410 Wp i opiera się na technologii 108 półogniw, tzn. płytek M10 half-cut, i 10 szyn zbiorczych. Gwarantuje on wydajność na poziomie 21%. Moduł NU-JC415B posiada białą warstwę tylną i czarną ramę, oferując wydajność 21,25%. Oba moduły charakteryzuje wysoka wydajność, czy niezawodność. Firma Sharp Electronics rozumie, jak ważne jest zapewnienie klientom spokoju ducha - dlatego gwarancję na czarne moduły wydłużono do 25 lat. Jest to w istocie propozycja nie mająca sobie równych w branży. Gwarancja te obowiązują w: całej Unii Europejskiej i innych krajach, a ich bieg rozpoczyna się z chwilą dostawy modułu do klienta.

Logo firmy Sharp Electronics

Jak wyjaśnia szef działu wsparcia usług fotowoltaicznych w firmie Sharp Electronics, Klaus Schäfer:

"25-letnie gwarancje (...) są dowodem naszego zaangażowania w dostarczanie klientom (...), i nie tylko, niezawodnych rozwiązań fotowoltaicznych wysokiej doń jakości. Wierzymy, że poza bezkonkurencyjną wydajnością, nasza linia czarnych modułów przeznaczonych do budynków mieszkalnych poprawi atrakcyjność wizualną każdej instalacji fotowoltaicznej."

Więcej informacji pod adresem: sharp.pl

Pan Klaus Schäfer - szef działu wsparcia usług fotowoltaicznych w firmie Sharp Electronics
Wideo
Firma: Sharp Electronics
Tematyka materiału: gwarancje, Klaus Schäfer, moduły fotowoltaiczne, NU-JC410B, NU-JC415B, odnawialne źródła energii
AUTOR
Źródło
sharp.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"