Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Produkty firmy Xiaomi w ofercie dystrybutora AB

Article Image
W ostatnim czasie firma AB stała się oficjalnym dystrybutorem produktów Xiaomi, dla terenów Polski. Tym sposobem firma wprowadziła do własnej oferty szerokie portfolio rozwiązań producenta.

Możliwości dostarczania najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów z firmy Xiaomi stanowi bezprecedensowe wydarzenie dla firmy AB. Jest to dla tej firmy wyjątkowy powód do dumy i czysta satysfakcja. Przewidziano m.in. dosyć szeroki wybór smartfonów Xiaomi, które cechuje: znakomita jakość, zaawansowane funkcje oraz doskonałe wrażenia użytkowania. Do dyspozycji klinetów oddano takie produkty jak: hulajnogi elektryczne, odkurzacze, telewizory oraz urządzenia małego AGD, urządzenia noszone (ang. wearables), czy systemy smart home. Dzięki nim można zapewniać inteligentne środowisko domowe, które m.in. dopasowuje się do potrzeb użytkowników i ułatwia codzienne życie. Jak wyznaje wiceprezes firmy ABZbigniew Mądry:

"Cieszymy się z zaistnienia pełnej oferty Xiaomi w firmie AB. Wierzymy, że połączenie naszej siły dystrybucji i doświadczenia - łącznie z funkcjonalnością i nowoczesnością oferty Xiaomi, przełoży się satysfakcjonujące wyniki biznesowe."

Więcej informacji pod adresem: ab.pl

Pan Zbigniew Mądry - wiceprezes firmy AB
Wideo
Firma: AB
Tematyka materiału: AB, innowacyjne rozwiązania, smartfony, wearables, Xiaomi, Zbigniew Mądry
AUTOR
Źródło
ab.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"