Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

10. edycja konferencji Technology Days

Article Image
W dniu 14 czerwca 2023 roku odbyła się w Łodzi 10. już edycja konferencji Technology Days - spotkania inżynierów i specjalistów automatyki i elektrotechniki przemysłowej. Podczas jubileuszowego spotkania firma Phoenix Contact przedstawiła rozwiązania z branży automatyki wspierające zrównoważony rozwój i efektywną produkcję.

Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji Technology Days były znakomite rozwiązania, w praktyce, przeznaczone dla zrównoważonej przyszłości w dobie transformacji energetycznej. W czasie wydarzenia firma Phoenix Contact rozmawiała zwłaszcza o: cyberbezpieczeństwie, standardach, ochronie systemów automatyki, automatyzacji procesów produkcji, korzystając z robotów mobilnych, czy także: znacznej dyspozycyjności i niezawodności zasilania układów automatyki, transformacji energetycznej w przemyśle, sterowaniu, transmisji danych w wielu obiektach energetycznych, inteligentnym sterowaniu napędami czy efektywnej prefabrykacji szaf sterowniczych - dzięki zoptymalizowaniu każdego etapu produkcji. Dla wszystkich gości udostępniono punkty wystawowe Phoenix Contact i partnerów, w których na żywo szło m.in.: dotknąć omawianego rozwiązania i porozmawiać ze specjalistą. Była to też wyjątkowa okazja do nawiązywania relacji biznesowych i wymiany wiedzy z goścmi z całej Polski.

Więcej informacji pod adresem: phoenixcontact.com

Wideo
Firma: Phoenix Contact
Tematyka materiału: elektrotechnika, elektrotechnika przemysłowa, konferencje, Phoenix Contact, Technology Days, wydarzenia
AUTOR
Źródło
phoenixcontact.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"