Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Otwarcie biura regionalnego firmy Altium w Korei Południowej

Article Image
Nowe biuro zapewni lepszą obsługę klientów na rynku południowokoreańskim. Jest to ważny krok naprzód dla firmy Altium, która aktywnie podbija świat. Siedzibą biura jest Seul - stolica Korei Południowej.

Będąca trzecim największym producentem elektroniki na świecie Korea Południowa stanowi najważniejszy bodziec rozwoju firmy Altium. Firma postanowiła rozszerzyć działalność w tym kraju, zakładając biuro regionalne w Seulu. Ma to zapewnić korzystniejsze wsparcie dla masy miejscowych klientów. Ich przyjęcie stanie się o wiele szybsze, a nowi interesanci będą lepiej wspierani. Są to zaplanowane na najbliższe 5 lat działania Altium w Korei Południowej. Firma spodziewa się ogromnych zysków z tytułu wspomnianych działań.

Logo firmy Altium

Jak wyjaśnia dyrektor generalny oddziału firmy Altium w Korei Południowej, Pelle Chiari:

"Firma Altium działa w Korei Południowej od ponad 5 lat, nawiązując kontakty z miejscowymi branżami: (...) elektroniki użytkowej, automatyki przemysłowej czy motoryzacji (...). Powstanie biura regionalnego w Seulu, a także powołanie nowego zespołu ds. współpracy z podmiotami (...) ma pozwolić lepiej zrozumieć klienta południowokoreańskiego (...). Będzie to odpowiedź z naszej strony na wszystkie jego potrzeby."

Więcej informacji pod adresem: altium.com

Pan Pelle Chiari - dyrektor generalny oddziału firmy Altium w Korei Południowej
Wideo
Firma: Altium
Tematyka materiału: Altium, biuro firmy, Korea Południowa, Pelle Chiari, Seul, wydarzenia
AUTOR
Źródło
altium.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"