Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Portal element14 organizuje konkurs projektowy «Sci-Pi Design Challenge»

Article Image
Każdy z kandydatów, który przejdzie eliminacje otrzyma zestaw obejmujący komputer Raspberry Pi 4 Model B. Wszystkie prace konkursowe mają wspomagać naukowców w ich wysiłkach. Oczekuje się kreatywnego sposobu rozwiązywania problemów.

W ramach konkursu: "Sci-Pi Design Challenge" nastąpi wybór 25 kandydatów, którzy będą w pełni zobligowani do prezentacji projektów na blogu. Za publikację przynajmniej 5 wpisów na blogu przewidziany jest upominek, w postaci zestawu 20 śrubokrętów precyzyjnych GTK-197. Twórcą zestawu jest firma Duratool. Laureat konkursu otrzyma teleskop z opcją śledzenia. Za zajęcie drugiego miejsca wręczony zostanie mikroskop cyfrowy USB, który zapewnia obraz w rozdzielczości 4K.

Komputer Raspberry Pi 4 Model B

Zgłoszenia na konkurs można przesyłać tutaj do 15 kwietnia 2023 roku. Wybór kandydatów w konkursie nastąpi 21 kwietnia 2023 roku. Wszystkie projekty trzeba zbudować do 30 czerwca 2023 roku. Zwycięzcy "Sci-Pi Design Challenge" mają zostać ogłoszeni tego dnia. Istnieje też, w rzeczy samej, możliwość korzystania z pozostałych rozwiązań Raspberry Pi w konkursie. W zgłoszeniu należy opisać projekt i wskazać sposób użycia w nim platformy Raspberry Pi.

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3 oraz na poniższym dokumencie.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Regulamin konkursu "Sci-Pi Design Challenge"
Firma: element14
Tematyka materiału: Duratool, element14, GTK-197 20, konkursy, Raspberry Pi 4 Model B, Sci-Pi Design Challenge
AUTOR
Źródło
element14.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"